Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 789
Ale mnie #!$%@? ten jutub, nic się nie da obejrzeć.
Albo w kółko te same propozycje, albo jakieś gówno z powykrzywianymi mordami i strzałkami.
Straszne gówno się z tego zrobiło, nie wspominając o płaceniu za brak reklam i możliwość odtwarzania w tle.
A do tego, usuwanie ze strony głównej filmów, które im się nie podobają. A obejrzysz nawet jednej jakiś gówniany przez przypadek to nonstop później to gówno będzie wyskakiwać
#!$%@?ć YT
  • 103
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dolan: Nie wiem czy wiesz, ale gdzieś ktoś udowodnił że takie klikanie w "Nie interesuje mnie to" praktycznie nie ma wpływu na algorytm youtuba? Pisał on że trochę lepiej działa łapkowanie w dół plus klikanie "Nie polecaj kanału". Chociaż i tak wtedy mogą ci się dalej wyświetlać filmy z tego kanału.
@smk666: Zależy w czym siedzisz. W religioznawstwie powstaje dużo dobrych materiałów od jakiegoś czasu: masz Radio Naukowe, Religion for Breakfast, masa wykładów akademickich.

Jak ktoś szuka wiedzy to ją znajdzie. Jak szukasz 5 minutowych "wyjaśnień" to masz rację.
Nie wiem czy wiesz, ale gdzieś ktoś udowodnił że takie klikanie w "Nie interesuje mnie to" praktycznie nie ma wpływu na algorytm youtuba?


@krzysiek546: u mnie działa ale wymaga to konsekwencji, trzeba się trochę naklikać
@igrek97:
https://www.google.com/search?q=sponsorblock+youtube
https://www.google.com/search?q=enhancer+youtube
https://www.google.com/search?q=return+dislikes+youtube
o vanced to już #!$%@? głupio po raz setny pisać, w nowych wersjach na androida też masz pokazane łapki w dół i sponsorblocka
przede wszystkim potrzebna jest mentalność nie-małpy, jak widzisz że filmik to clickbait, a autor jest debilem to po 5 sekundach wychodzisz i zapominasz, a nie marnujesz 4-5 minut swojego życia na oglądanie kolejnego gówna, tym samym nabijając takim idiotom wyświetlenia i promując ich na
@igrek97: oj nic mnie nie tak nie #!$%@? jak siadam na kiblu i odpalam shortsy i sa jakiejs #!$%@? karyny typu klaudia bieszcz albo banda doroslych facetow co drze ryja i podnieca sie tym ze "wylosowali" cos w rzucie papierem toaletowym ta jakby conajmniej wymyslili silnik na wode ale tabletki na raka.
@smk666: Jest mnóstwo ciekawych kanałów na youtube, po prostu trzeba sobie czasami zadać trochę trudu i je znaleźć i subskrybować. Wartościowy kanał nie będzie miał 300k subów a często kilkanaście, dlatego nie jest to łatwe.

Natomiast filmów z podpowiedzi nie oglądam praktycznie w ogóle, tylko z obserwowanych kanałów. Niestety ale obecnie nie ma porządnej alternatywy dla youtube i te kanały mogę oglądac tylko tam.
@igrek97: Tymczasem ja: mam 500 zajebistych kanałów w zasubskrybowanych i codzinnie ubolewam, że w dobie jest tylko 24h i nie daje rady obejrzeć nawet połowy z tego co regularnie wstawiają. Zajebistych treści jest więcej, niż ktokolwiek jest w stanie przyjąć.
@igrek97: 1. Korzystasz z Adblocka typu uBlock Origin na komputerze albo YouTube Vanced na telefonie (nadal działa)
2. Oglądasz tylko to co chcesz, masz swoje kanały i tylko je śledzisz.
Po trzecie jak już masz ulubione kanały to wchodzisz na konto samodzielnie, ręcznie i patrzysz ostatnio dodane filmy. Żaden algorytm ani powiadomienie nie powinno robić tego za ciebie.
Tymczasem ja: mam 500 zajebistych kanałów w zasubskrybowanych i codzinnie ubolewam, że w dobie jest tylko 24h i nie daje rady obejrzeć nawet połowy z tego co regularnie wstawiają. Zajebistych treści jest więcej, niż ktokolwiek jest w stanie przyjąć.


@so941109: ludzie są leniwi i nie potrafią już żyć bez powiadomienia. Jak nie dostaną powiadomienia i nie obejrzą od razu to zapominają co mają oglądać XD