Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 789
Ale mnie #!$%@? ten jutub, nic się nie da obejrzeć.
Albo w kółko te same propozycje, albo jakieś gówno z powykrzywianymi mordami i strzałkami.
Straszne gówno się z tego zrobiło, nie wspominając o płaceniu za brak reklam i możliwość odtwarzania w tle.
A do tego, usuwanie ze strony głównej filmów, które im się nie podobają. A obejrzysz nawet jednej jakiś gówniany przez przypadek to nonstop później to gówno będzie wyskakiwać
#!$%@?ć YT
  • 103
@igrek97: Jesteś upośledzony bo oczekujesz niewiadomoczego dopasowanego konkretnie pod ciebie. Dla jednych od dobiera dobrze a dla innych źle- aż tak mądry to on nie jest żeby siedział w czyjejś głowie i zgadywał co jaśnie panicz chce. Nie rozumiesz jak działa algorytm. Jak ogarniesz to będziesz wiedział jak korzystać z YT. Mi też to nie pasuje ale tak teraz świat wygląda i trzeba nauczyć się z niego korzystać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakub99: do tej karty chyba nigdy nie zaglądałem xD mam swoje subowane kanały, mam swoją muzykę której szukałem, która mam na playlistach.
Wchodzę na główną, i chcę zobaczyć coś podobnego, nowego. A nie 30 filmów o tym samym na innych kanałach, po usunięciu których algorytm robi się pusty i wrzuca obejrzane filmy albo stare z subowanych kanałów.
@igrek97: ja jestem ciekaw dlaczego wyszukiwarka YouTube pomija niektóre wyniki. Na przykład wpisuje Testoviron i nie mogę znaleźć ani jednego filmu, podczas gdy wpisując tę frazę w Google znajduje mi filmy z linkiem do youtube bez problemu.


@Cesarz12345 @igrek97 @Positano1 Też to zauważyłem, wyszukiwarka nigdy nie pokaże ci wszystkich filmików zawierających w tytule wpisaną frazę, nawet jeśli przeskrolujesz do samego końca. Dopiero po wpisaniu dłuższego, bardziej pasującego tekstu zwiększa się szansa,
podaje hasło: YouTube Vanced


@Aleksander_Wayne: ?? xD to sugerowanych filmów nie zmienia przecież, jaki to ma związek z tym na co OP biadoli?

A jeszcze mogę polecić dodatek do Chrome'a Channel Blocker jak już bardzo główną chcecie przeglądać.
Albo w kółko te same propozycje, albo jakieś gówno z powykrzywianymi mordami i strzałkami.


@igrek97: Polscy twórcy uprawiają mocny recykling zagranicznych treści. Pół biedy, jak dodają coś od siebie, ale jak pokazał przypadek @wojna_idei z filmem o Ghoticu (???), ten recykling jest bardzo dosłowny.
Na dodatek YT nie karze twórców za stosowanie clickbaitów i takich miniaturek. Jako bardzo niszowy twórca widzę, że żeby brać YouTube jako jakiekolwiek źródła dochodu, trzeba klepać
@Cesarz12345: albo wpisujesz nazwę filmu dokladnie jaką widzisz na telefonie zeby zobaczyc na tv i okazuje sie że jest na 5 stronie wyników a nad nim 100 innych śmieci z kompletnie innymi frazami. Czasem wpisuje nazwę kanału ze złości bo już ręce mi opadają ()
@igrek97: bo yt dostosował się do ciebie. Jak subskrybujesz interesujące kanały a filtrujesz krzywe gęby przez kliknięcie w prawy górny róg miniatury i zaznaczasz nie interesuje mnie to lub nie pokazuj więcej kanału to główny wall będzie pokazywał to co lubisz i pokrewne. Teraz trochę gorzej to działa ale czasem dało się dzięki temu odkryć dużo ciekawej muzyki.