Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętam jak kiedyś podkochiwałem się w jednej znajomej, ale ona i tak wolała uganiać się i seksić z moim kolegą, o którym od razu widać, że jest bawidamkiem i ma też taką opinię w towarzystwie. Ona oczywiście chciała, żeby to był związek, potem małżeństwo i dzieciaczki. Niestety on ją postrzegał jako żywy masturbator i gdy tamta chciała deklaracji od niego to on ją olał. Teraz wygląda to tak, że ona jest starą panną po 30, ja jestem starym kawalerem prawiczkiem grubo po 30, mój kolega dalej jest ruchaczem po 30. Dziękuję.
#przegryw #redpill #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6345428ac32774479140657a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 63
OWNED


@navaare: ale nic nie owned bo ruchac trzeba. kobiety nie potrzebuja mezczyzn zeby wygodnie zyc co sprawia ze medium is a new ugly i bardzo dobrze. Ludzi jest za duzo na planecie i nie potrzebujemy wiecej pomiotu średnich frajerów.
ona jest starą panną po 30, ja jestem starym kawalerem prawiczkiem grubo po 30, mój kolega dalej jest ruchaczem po 30. Dziękuję.


@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko #!$%@? w temacie. Jeszcze zrozumiem jakby ona była 9/10 a Ty 2/10. Ale jak oboje byliście przeciętni, a ona nie chciała przeciętnego bo myślała że jest lepsza, to to jest właśnie to zbiorowe zaburzenie psychiczne kobiet które #!$%@? społeczeństwo
@Barbatos96:

Jaki ładny przykład bota mającego umysł roju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie wiem skąd wam się bierze jeden i ten sam scenariusz

- Dziewica, która na pewno będzie wierna incelowi do końca życia
Bo przecież nie ma takich co po straceniu dziewictwa chcą zobaczyć jak to jest z innym
- 30 stka ktora się wyszalała i nagle szuka stabilizacji
Bo przecież nie ma kobiet, które