Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętam jak kiedyś podkochiwałem się w jednej znajomej, ale ona i tak wolała uganiać się i seksić z moim kolegą, o którym od razu widać, że jest bawidamkiem i ma też taką opinię w towarzystwie. Ona oczywiście chciała, żeby to był związek, potem małżeństwo i dzieciaczki. Niestety on ją postrzegał jako żywy masturbator i gdy tamta chciała deklaracji od niego to on ją olał. Teraz wygląda to tak, że ona jest starą panną po 30, ja jestem starym kawalerem prawiczkiem grubo po 30, mój kolega dalej jest ruchaczem po 30. Dziękuję.
#przegryw #redpill #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6345428ac32774479140657a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 63
@21374201:

nie, nie może bo to obrzydliwe brać taką co już jest użyta :v


Uwielbiam jak ludzie dorabiają jakąś wielka, duchowa ideologię do śmiesznego machania benizem w przod i tył żeby zaspokoić jeden z najbardziej pierwotnych instynktów.

O nie! 10 lat temu ktoś inny śmiesznie machał w niej benizem, ona już jest nieczysta! Katotaliban w normie xD xD xD
@PonuryKos123: tylko że to ona ma rację a nie wy xD

Nie można traktować kobiet jak męskiej własności że ta niby ma wybór i może brać kogo chce ale najlepiej nich zachowa dziewictwo do ślubu dla kogoś kto i tak swoje prawictwo zostawia dla prostytutki bo przecież jemu sie należy nówka nie śmigana bo kobieta to nie osoba tylko rzecz z wadami i zaletami i zaleta to nietkniety egzemplarz, tylko jaśnie
@larvaexotech: stary to był żart xD ale mam taką ciekawostkę o genezie tego fetyszu na dziewice. Wyjątkowo nie jest on związany z chrześcijaństwem. Jest to konstrukt społeczny, u żadnego z saków, nawet szympansa, który jest z nami najbliżej spokrewniony to nie występuje. Prawdopodobnie wywodzi się z tradycji "szlacheckich", gdzie pilnowano tego, żeby żona np. króla była dziewicą, bo zależało im na czystości linii. A to potem się spopularyzowało.
@AlienFromWenus: doceniam wywód, mi by się nie chciało tak angażować mózgu, żeby tłumaczyć coś gościom którzy są tak #!$%@? xD
Ja uważam, że szukanie dziewicy to konsekwencja ich braku własnej wartości. To ludzie, którzy mają kompleks jakiegoś #!$%@? braku "męskości" i najzwyczajniej boją się, że nawet #!$%@? nie potrafią dobrze pomachać więc nie chcą kogoś kto mógłby się zorientować, że nie potrafią się nawet ruchać. XDDD
@21374201: Nie jest to generalnie fetysz - chociaż monarchia rzeczywiście postępowała w ten sposób, szczególnie anglosaska.

Po prostu, są faceci którzy preferują dziewicę z jakichś tam powodów, a są też i tacy którym wszystko jedno.

To jest też coś na wzór, chociaż nie jest zasadą, gdzie osoby wysportowane również preferują wysportowanego partnera/ke.

A łaknienie na dziewice jest w sumie wzmożone też przez to, że ludzie mają dość tego liberalnego podejścia do
@AlienFromWenus: się naprodukowałaś do mnie, jakby mnie w najmniejszym stopniu obchodziło czyjekolwiek zdanie, zwłaszcza wykopka. Zaś te "was", "wasze", itp. itd. sugeruje spore problemy z generalizowaniem, urojeniami i projekcjami w życiu. Mniej wykopu, a wierzę, że dasz radę z tego wyjść do ludzi.
@21374201: @serniczek_z_rodzynkami:

Rozumiem że ktoś chce kobiety moralnej, nie takiej co w klubie po pijaku dawała wszystkim i nie pamiętała ich imion (no chyba że sam był takim facetem a szuka tej czystej więc jedno wielkie IKS DE dla takich) i tu nie mam problemu z tym, ale najczęściej incele wyzywają od zużytych szmat czy nawet "wybawiła się na karuzeli kootasuf" tę kobietę, która miała może 4 partnerów seksualnych max,
@AlienFromWenus ma rację ten ponury. Szkoda się rozpisywać (a i tak znowu to zrobiłem XD). Wasza reakcja na moje szczere posty jest dowodem na to, że kobiety się rucha, a nie uprawia z nimi filozofię (innymi słowy znowu szkoda szczempić ryja bo to tylko na złe wychodzi). Dodatkowo jest to dowód na to, że kłamanie kobiecie (albo unikanie mówienia prawdy) to zdrowy rozsądek i wręcz obowiązek ... Cóż, nie ma innego wyjścia
@Ksut_Melodi: mysle, ze pieknie sie sam podsumowales, mozna trabic, ze kobiety to nie przedmioty, a ty dalej swoje. Miod na moje serce, ze ty i tobie podobni nigdy nie stworza zadnej relacji z babka, ani tej opartej na seksie, ani romantycznej. I sam sie wyjasniasz, ze wlasnie jestes tym psychopatycznym mizoginem, ktoremu dac szanse i zachowywalby sie jak talibowie. Na szczescie wasze szczekanie konczy sie na wykopie, a w realu siedzicie
@m_akarena miód na moje serce, że Ty i Tobie podobni będą latać z jednej relacji do drugiej relacji roznosząc choroby weneryczne i jakieś inne paskudztwa. Mnie przynajmniej penis nie będzie swędził i będę mógł sobie grać w piwnicy w spokoju w jakąś fajną grę która da mi więcej radochy niż mogłaby to zrobić jakaś m_akaryna.
@Ksut_Melodi: no, ale ty przeciez masz szacunek do ludzi xd
Tez widac jak bardzo jestes zainteresowany tymi grami w piwnicy, skoro udzielasz sie i wypowiadasz tylko o kobietach, wcale nie ma tu obsesji i wyparcia, na zasadzie zadna mnie niechce wiec teraz bede sobie je obrzydzal, wcale
@m_akarena jestem zainteresowany kobietami ale nie takimi rozwiązłymi jak Ty, dlatego się kłócimy. A grać na kompie to fakt już nie gram od miesięcy bo nie mam czasu ale to nie znaczy, że nigdy już nie odpalę niczego. Jak faktycznie nie będę miał związków itd. to przecież na coś będę mógł przeznaczyć wolny czas. Lepsze będzie to niż kłócenie się z jakimiś przeliberalizowanymi babami na necie albo uganianie się za 30+ z
@Ksut_Melodi: cudowne fikolki. To mam pomysł na eksperyment. Drogie dziewczyny, odrzucajcie proszę każdego chłopa, który choć raz zwalił gruchę. To nieczyste. Zaspokaja swoje potrzeby zamiast poczekać na swoją wybrankę. A jak ktoś się regularnie w taki sposób zaspokaja to #!$%@?, cwel, nieczysty gnój.

Oj, co, nie podoba się? Aa czekaj jak to szło - to już "inna sytuacja" , c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)