Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętam jak kiedyś podkochiwałem się w jednej znajomej, ale ona i tak wolała uganiać się i seksić z moim kolegą, o którym od razu widać, że jest bawidamkiem i ma też taką opinię w towarzystwie. Ona oczywiście chciała, żeby to był związek, potem małżeństwo i dzieciaczki. Niestety on ją postrzegał jako żywy masturbator i gdy tamta chciała deklaracji od niego to on ją olał. Teraz wygląda to tak, że ona jest starą panną po 30, ja jestem starym kawalerem prawiczkiem grubo po 30, mój kolega dalej jest ruchaczem po 30. Dziękuję.
#przegryw #redpill #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6345428ac32774479140657a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 63
@Barbatos96: ale skąd ty wiesz czy tak miała czy nie, przecież to harlequin dla przegrywów, gdzie wymyśla się hipotetyczną różową, która robi najgorsze rzeczy, po to by mieć na kogo wylewać swoje frustracje a potem jest kwik że niby teraz wszystkie takie są, bo fantazje przelewane są na istniejące różowe. To choroba psychiczna.
@AlienFromWenus: jeszcze jakby to byla najgorsza rzecz xd kobieta miala wybor, wybrala wedlug wlasnego widzi mi sie, moze ch*jowa decyzje podjela, a moze nie, a ich wlasnie o to dupsko piecze, bo miala czelnosc podjac WLASNA SAMODZIELNA decyzje
@m_akarena nie o to nas dupa piecze tylko o to, że żaden facet nie chce być tym gorszym z natury. Nie rozumiesz, że jak podoba nam się jakaś dziewczyna i o nią zabiegamy to to jest w pewnym sensie inwestycja emocjonalna, która jeśli się nie powiedzie to ma swoje konsekwencje. Dokładnie tak samo jak otwierasz biznes i inwestujesz w niego hajs, a Ci po czasie jebnie bo się nie przyjął i tracisz
PlujacyKangur: Same story, z tą różnicą, że u mnie laska jeszcze zaklinała rzeczywistość i w czasie kiedy się spotykali a on wieczorami nie odpisywał przez kilka godzin, ona usprawiedliwiała go że pewnie jest z kumplami na piciu/jaraniu. I w sumie wszystko się zgadzało z dodatkowym szczegółem, po tym piciu obracał inną panienkę xD
---

Zaakceptował: karmelkowa
@Ksut_Melodi:

Ale wywód.

I co? Nic na to nie poradzisz, że kobieta, która podoba się jakiemuś niebieskiemu, woli innego niebieskiego. Tak samo są różowe, którym podobają się jacyś niebiescy a oni wolą inne różowe.

Wytłumaczenie z honorem jest jeszcze zrozumiałe tak fragmet z plebejuszami to w ogóle abstrakcja, czy wy naprawdę traktujecie związek jak jakiś układ, gdzie kobieta ma zwrócić to że na początku ją uwodziliscie? Że ma wam dawać, bo
@AlienFromWenus

I co? Nic na to nie poradzisz, że kobieta, która podoba się jakiemuś niebieskiemu, woli innego niebieskiego. Tak samo są różowe, którym podobają się jacyś niebiescy a oni wolą inne różowe.

I to, że o tą różową której nie chciał chad będą starać się faceci i w związkach będą o nią dbać, wręcz wciąż będzie mieć przewagę posiadania tzipy i będzie korzystać z relacji z tym niebieskim niechadem wciąż w taki
@AlienFromWenus Naciągasz pod swoje wyobrażenia i wizję świata. Pisząc o ,,kastach" nie miałem na myśli tej czystej dominacji czy tam forsowanego przez feministki patriarchatu (który w praktyce nie istnieje bo 80% świata jest ginocentryczna tak naprawdę, wszystko pod kobiety ogólnie). Chodziło mi raczej o różnicę w ,,wartości" danych osób. Kobieta ma największą wartość gdy jest młoda i płodna, wtedy zajeżdża niebieskich swoim jak ja to nazywam softpower. Niebiescy inaczej - swoją wartość
@Ksut_Melodi: ty doslownie zalewasz mnie swoimi pogladami z d0py, nie odnoszac sie do tematu xd jakie konsekwencje niby ma poniesc tu rozowa xd publiczny lincz? Ukamieniowanie, bo miala czelnosc odrzucic czyjes zaloty? Okropnie sie czyta taka pseudointelektualna wypowiedz, zacznij od traktowania drugiego czlowieka (tak, kobieta jest czlowiekiem) z szacunkiem, jak pelnowartosciowa istote, a nie jakies umniejszanie komus, bo "oddaje swa mlodosc" czy o inwestycji jak w biznesie, na prawde cos obrzydliwego.
@m_akarena ojjj odnoszę się do tematu i do tego o czym piszesz w pełni, tyle tylko, że masz w dupie moją opinię to ją cancelujesz tak jak napisałem w postach powyżej do alien xD
Zresztą kilka plusików od innych facetów wskazuje na to, że chyba raczej dobrze ugryzłem za sedno Twojej wypowiedzi i Twoich poglądów. Używasz właśnie erystyki i wciskasz mi w usta, że niby moim zdaniem te różowe powinny być ,,karane"
@Ksut_Melodi: no wlasnie, przeciez mizogina sie z ciebie wylewa, kobieta, ktora ma czelnosc sama podejmowac swoje decyzje, niech bedzie traktowana jak prostytutka, nic dodac nic ujac. I tak, uwazam ze jestes wscieklym mizoginem, tykasz wyimaginowanych "problemow", oczywiscie najlepiej pietnujmy kobiety za samo istnienie, jak s*ka ma czelnosc miec wiecej niz 1 parnera seksualnego to wytykajmy ja palcami, bo dziewictwo powinna trzymac dla 30 letniego przegrywa z wykopu, bo on tak chce.
"Nie jesteś taka święta, a wręcz przeciwnie mały diabełku. Gdybyś była taka fajna jak o sobie myślisz to zupełnie inaczej podeszłabyś do mnie i moich wypowiedzi"
Jeszcze sie do tego odniose. Jak mam reagowac na elaborat, w ktorym porownujesz kobiety do rosolu jakiegos biznesu, czy jeszcze bog wie czego? Zwyczajnie nienawisc zaslepia ci oczy, nie potrafisz traktowac kobiet podmiotowo, tylko robisz z nich przedmioty. Nie czuje potrzeby rozbijania twojej wypowiedzi na czesci