Wpis z mikrobloga

Za każdym razem kiedy zarezerwuję miejsce "przy oknie" w bezprzedziałowym, to okazuje się, że okno to mam może w 20%, reszta to ściana XD


@ItsyBitsyPajonk: Bo to nie jest miejsce przy oknie, tylko od strony okna.

A ja rozumiem i współczuje, też nienawidze się kłucić z patusami


@Sunbin: Na ogół to nie są żadne patusy, tylko zwykli ludzie, wystarczy zwrócić uwagę i sprawa załatwiona.
@Glikol_Propylenowy: autentyczna sytuacja: mowisz typowi, zeby sie przesiadl, typ ma to gdzies, idziesz po konduktora, ale akurat jest pani konduktor, ktora prosi pana zeby sie przesiadl. Typ odpowiada jej, ze nie przesiadzie sie, bo jest mnostwo wolnych miejsc. Pani konduktor mowi zatem tobie, zebys usiadl sobie gdzies indziej, nie ma o co robic afery. Co robisz? Bylem swiadkiem tej sytuacji. Gosc jeszcze dobre 5 min tlumaczyl konduktorce, ze to zaplacil za
@Prusti: raczej zacząłbym wtedy nagrywać całą sytuację telefonem i mówić że mam to w #!$%@? i ma się przesiadac, a na panią konduktor, jeśli go nie przesadzić to też złoże skargę we wszystkich miejscach, które tylko mogę zaczynając od soku na jakimś jej związku zawodowym kończąc xD. Zapłaciłem za bilet i chce siedzieć na swoim miejscu, bo nie po to place za bilet, żebym się potem musiał przesiadać i sobie biegać