Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 588
@Ana77 @CultedelaRaison @travis_marshall : Ja kiedyś musialam prawie konduktora wołać bo typ stwierdził, że przecież inne miejscs są wolne to sobie mogę tam usiąść. Oczywiście na koniec padl nie podważalny argumemt o "ja jestem starszy" xD Suma sumarum przesiadał sie 3 razy bo na nastepnych stacjach ktoś inny przychodził na "wolne" miejsce aż w koncu poszedł do innego wagonu.
  • Odpowiedz
@Ana77: to go #!$%@?, jaki problem? Jak nie będzie chciał zejść, to idź po konduktora. Ja uwielbiam kłócić się z ludźmi, kiedy mam rację, bo mnie okrutnie #!$%@?ą takie małe rzeczy jak np siedzenie nie na swoim miejscu w pociągu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Załóżmy, że typ siedzi obok i jedzie już pociągiem od jakiegoś czasu, miał 2 puste miejsca i sobie usiadł przy oknie i zasnął - zbrodnia. Lepiej zamiast go obudzić napisać wpis na wykopie i się kłócić z wykopkami. Odwaga cywilna ograniczona do hipotetycznych sytuacji na wykop.
  • Odpowiedz
@Ana77: Ostatnio coś się im system w tym pkp sypnął i rezerwował miejsca zajęte lub w ogóle nieistniejące miejscówki, np przedział ma miejsca od 11-99 a drukowali bilety na miejsca 115, 126, itp.
  • Odpowiedz