Wpis z mikrobloga

@Ana77: ja cię rozumiem, skoro zajął nie swoje miejsce to może niech nie zasypia dzban. Chyba tylko starzy ludzie to robią, bo nie potrafią kupić biletu przez internet i potem kwik, bo brak wolnych miejsc
@Ana77: ostatnio miałem sytuację gdzie stara baba zajęła miejsce jakiejś nastolatce, która kupiła wcześniej bilet i jeszcze ta nastolatka ustąpiła i powiedziała że może posiedzieć na podłodze XD
Ja kiedyś musialam prawie konduktora wołać bo typ stwierdził, że przecież inne miejscs są wolne to sobie mogę tam usiąść. Oczywiście na koniec padl nie podważalny argumemt o "ja jestem starszy" xD Suma sumarum przesiadał sie 3 razy bo na nastepnych stacjach ktoś inny przychodził na "wolne" miejsce aż w koncu poszedł do innego wagonu.


@jednoliterowa: takich to nic tylko #!$%@?ć po mordzie
Zawsze to samo. Rezerwuje miejsce w wagonie bezprzedziałowym przy oknie. Wchodzę do pociągu, szukam miejsca, ale moje jest zajęte - pan siedzi #!$%@? jak basza.


@Ana77: to podpada pod molestowanie

Nie dziwę się statystykom, że 84% k0biet jest molestowana w miejscach publicznych

#pieklokobiet
@Ana77: Mam takie pytanie, ile Ty masz lat? Mam nadzieję, że "77" w nicku to nie rocznik, bo nie wyobrażam sobie jak ktoś w średnim wieku nie radzi sobie z taką pierdołą i wywleka żal #logikaniebieskichpaskow na wykopie.

Ktokolwiek dorosły obudziłby faceta, powiedział "przepraszam zajął Pan moje miejsce" i jeśli by to nie poskutkowało, to idzie się po konduktora.

A facet pewnie kupił bilet bez miejscówki, może jechał już dłuższy czas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ana77: jakiś rok temu wprowadzili rezerwację miejsc w ŁKA wcześniej to działało na zasadzie kto pierwszy ten siedzi.
No i jakiś dziad się spruł, że on zawsze siadał gdzie chciał i on nic nie wie o rezerwacji po tym jak próbował wywalać ludzi z ich zarezerwowanego miejsca.

Inna historia. Stara baba wyrzuciła mnie z miejsca pod oknem (miała rację, mi się udało zarezerwować miejsce środkowe) ale potem nie pozwalała tego okna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Ana77:

A Flixbus z "rezerwacją miejsc" to też niezły cyrk. Żeby oni mogli wu
więcej zarobić, to dopłacasz do miejsca, by być trochę bardziej pewnym, że basz miejsce. A i tak często siedzi dzban lub co gorsza zagraniczny "Ich weiss nicht" albo zakochana parka, która nie ogarnęła miejsc by siąść razem i na pokazywanie biletu nie reaguje i musisz zawracać dupę kierowcom a i tak wychodzą z wielkim fochem. Bo oni
@zielony-mis:

nie no #!$%@?, idź z tego powodu na terapie


Ty sie nabijasz, a tu problem nie jest w tym, że miejsce zajęte tylko, że trzeba sie do człowieka odezwać..
Dla wykopowego #przegryw a to jest dramat.
Wylezie to to z piwnicy i sie sypią problemy ¯\_(ツ)_/¯
@Ana77: kiedyś byłem świadkiem jak ukrainka z dzieckiem zajęła starszej pani miejsce, oczywiście powiedziała, ze nie ustąpi bo jej ktoś inny zajął i ją tą nie interesuję. Na szczęście dobry POLAK przygarnął ją do siebie.

Tfuu mela na takie zachowania