Wpis z mikrobloga

@nairoht: Nie wiem czemu, ja tam jestem zadowolony xd moim max celem jest m20 po portal. Dostajemy item pomiedzy 1 a 2 tierem z mythic rajdow za m18.

Zawsze bylem zdania ze mythic rajdy powinny dawac najlepszy gear w grze xd przeciez to jest czasami wchooj ciezkie, szczegolnie jak ci sie trafi paru cymbalow w skladzie xD
@Xemioza szkoda że vault nie będzie dawał 6 ilvl więcej za m+. Nawet gdyby wymagane było +20. Na teraz większość bossów na M daje wyższy ilvl, a vault to w końcu tylko Item na tydzień. Sporo high-endu m+, którzy do tej pory nie rajdowali będą musieli zacząć chcąc pozostać w top 1%.

Ale skalowanie do +18 to dobry pomysł. Nawet do +20 byłoby spoko. Casuale nie muszą mieć najlepszego gearu, bo nie
@Lstr: Dawac vendora z raid + m+ trinketami ktore mozna kupic za te socket tokeny i odpowiedni poziom ratingu zeby mozna bylo upgradowac do 415/421/424 i mysle kazdy bylby zadowolony xD

Ale mowimy tu o grze Blizzarda
@Lstr: Czytalem raz post typa ktory kupowal gear boosty i narzekal ze solo nie moze miec najlepszego gearu jak mythic rajderzy, na pytanie po co mu najlepszy gear jak nie robi zadnego trudnego contentu odpowiedzial ze lubi miec silna postac xd IKS DE