Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1475
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.
Pamiętam jaki to był dla mnie szok i jak było mi przykro jak się okazało jak wszyscy mają w dupie wolność, chyba, że chodzi o ruchanie - baby, lgbty taka wolność ważna. Ale żeby chłop mógł zdecydować o sobie to jest to, parafrazując pewnego libka, którego bardzo kiedyś szanowałem, "dobrowolne usunięcie się z cywilizacji".
Szkoda gadać, taka to była kompromitacja w moich oczach. Musiałem to z siebie wyrzucić bo myślę, że temat pandemii został już zakończony i nie będę miał już do tego okazji.
  • 315
  • Odpowiedz
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.


@FrenFrog: mnie boli to, że jak kiedyś wnuki będą w podręcznikach się uczyć o tym to będzie jak to wzmożonym wysiłkiem ludzkości i świętych koncernów farmaceutycznych i błogosławionych rządów się to dało opanować - a nie, że pojawił się Omicron, który był niewiarygodnie łagodny i niewiarygodnie zaraźliwy. A jak
  • Odpowiedz
chyba, że chodzi o ruchanie - baby, lgbty


@FrenFrog: w którym momencie te grupy mają wolność? Bo właśnie głupi zastrzyk, który nie zrobi ci krzywdy porównałeś do rodzenia obumarłego płodu w stanie sepsy xD taki jesteś wolnościowiec jak ze mnie baletnica xD
  • Odpowiedz
Ale jak to zakończony, przecież miałybyc chipy, obozy koncentracyjne, zaszczepieni mieli umierać na ulicach itd


@CosyGrave: nie, to wmówili sobie proszczepionkowcy ktorych małe móżdżki nie mogły ogarnąć, że ktoś się nie szczepi i nie wierzy w reptilian i NWO...

Zrobiliście z każdego szura na siłę
  • Odpowiedz
@FrenFrog wasz problem jest taki że myślicie tylko o sobie. Wszystkie szczepionki nie chronią tylko jednostki ale też osoby w ich otoczeniu. Przez takie podejście w cywilizowanych krajach wraca gruźlica czy polio bo słabszy organizm, mimo zaszczepienia, może dalej zachorować przez kontakt z chorym niezaszczepionym frendzlem jak ty.
  • Odpowiedz
Hm ciekawe ile osób by zmarło gdyby nie wszystkie obostrzenia i szczepienia


@Bomfastic: biorąc pod uwagę spowolnienie gospodarki, utratę miejsc pracy z uwagi na #!$%@? warty lockdown i ludzi ktorzy zginęli w kolejkach na zabieg? Pewnie dużo więcej.
  • Odpowiedz
które zostały poddane takiej samej ścieżce badawczej jak każda inna dopuszczona szczepionka za "eksperymentalne"? W moskwie teraz płacą za te bzdury?


@jurii: ma Pan dowód?
  • Odpowiedz
Wszystkie szczepionki nie chronią tylko jednostki ale też osoby w ich otoczeniu


@Kukulcyke: ta, to dlaczego do mojego domu chorobę przynieśli moi rodzice, czyli osoby zaszczepione 3 dawkami? W jaki sposób ich szczepionka mnie ochroniła? Skoro szczepienie działa na jednostki, to dlaczego matka chorowała tydzień a ojciec dwa?
  • Odpowiedz
  • 26
@FrenFrog wziąłem 3 dawki, już dawno o tym zapomniałem.

Kolejny wolnościowiec xD. Zakaz aborcji dobry, obowiązek szczepionek zły xD

Nie można np palić w miejscu publicznym, nie można łamać przepisów drogowych, nie można budować domów według własnego widzimisię. Czemu w tym przypadku masz w dupie wolność?
  • Odpowiedz
chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie,


@FrenFrog: dziś już wiemy że ten argument to ruska propaganda, która miała celowo burzyć społeczeństwo, a Ty nadal jej wierzysz?
  • Odpowiedz
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.

Pamiętam jaki to był dla mnie szok i jak było mi przykro jak się okazało jak wszyscy mają w dupie wolność, chyba, że chodzi o ruchanie


@FrenFrog: i wszystko jasne xD
  • Odpowiedz