Wpis z mikrobloga

@Danzuo: a powiem ci ze poszedłem wzglednie przygotowany bo się chwile tego uczyłem ale niektórych pytań się nie spodziewałem. Generalnie zdawałem online ale na chiilu w 20 minut poodpowiadałem i siadło 80% wiec gituwa :D
@submar1ner: No to ładnie, ja wyczuwam lekki spisek, bo nie uczyłem się prawie nic i to był lekki błąd. Szkolenie odbyłem ponad trzy miesiące temu, więc sporo rzeczy zapomniałem, ale jeden dzień przed egzaminem zrobiłem dwa próbne testy. Z jednego miałem 33/40, a z drugiego 36/40, więc stwierdziłem, że chillera totalna i nie ma co się uczyć, a tu się okazało, że właściwy egzamin był sporo trudniejszy niż te testy próbne
@Danzuo: No, to prawda, właśnie tez miałem takie same odczucia, próbne trzaskalem na over 90 i jeszcze mieliśmy w firmie sporą baze tych pytań a tu na egzaminie to prawie nic się nie pokryło wiec był trochę zonk ale no, poza chwilowym zdziwieniem to nie było nic nie do odpowiedzenia wiec jakos poszło; ale fakt, padaka z tymi próbnymi, to powinno w drugą stronę działać a nie ze sample easy a