Wpis z mikrobloga

@Punk911: "oszuści od grania w 3 kubki" to fakt.
Tak, Zakopiańczycy to straszni krzykacze, to fakt, a nie opinia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co z resztą widać nawet po Tobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"oszustów i zakopiańskich krzykaczy”

Tego nie napisałem, więc proszę cudzysłowia tam nie dawać, bo to Ty przeinaczyles sens mojej wypowiedzi. Ja niczego takiego nie napisałem.
  • Odpowiedz
@PanObserwator: #!$%@?ąc od Twojego pomysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Booking jest najgorszą opcją w momencie wzmożonego ruchu. Nie raz miałem sytuację, że lekko kilka stówek zaoszczędziłem dzwoniąc bezpośrednio do obiektu niż korzystając z Booking. Poza tym powinieneś myśleć o rezerwacji dużo wcześniej, wtedy miałbyś w czym wybierać.
  • Odpowiedz
@Sumiru: chcesz dobrowolnie jechać do Zakopanego, w dodatku w Sylwestra - i to Ty masz za to płacić, a nie Tobie będzie płacone? XD

Nie wierzę, że to nie jest bait.
  • Odpowiedz
polaki biedaki robaki bez hajcu języka i gustu to se mogą pojechać wlasnie na sylwestra z jedynką do Zakopanego. I jeszcze za to przepłacą
  • Odpowiedz
chcesz dobrowolnie jechać do Zakopanego, w dodatku w Sylwestra - i to Ty masz za to płacić, a nie Tobie będzie płacone? XD

Nie wierzę, że to nie jest bait.


@Satyr: ja mieszkam dość blisko Zakopanego około 75 km, dlatego byłem tam kilka razy i również nie rozumiem po co ludzie płacą tyle kasy aby tam jechać w sezonie, w Tatry jeździ się na słowacką stronę, tam nie ma tego buractwa, chociaż jak to teraz piszę, to myślę, że w sumie dobrze, że całe buractwo jeździ do zakopca, tak sami się tam izolują i nie ma ich tylu w innych miejscach :D

Jednak jak tak rozmawiałem ze znajomymi z innych regionów Polski, np. w pracy większość jest z Warszawy i oni chcą jechać do Zakopanego, bo liczą tam na taki krajobraz jak na zdjęciach reklamowych ze Szwajcarii, liczą na Alpy w Zakopanem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jednak część ludzi po przyjeździe do Zakopanego odczuwa mocne rozczarowanie tacy przyjeżdżają tam raz i więcej nie wracają, ale są też tacy, którzy znajdą tam swój klimat, czyli pijaństwo, discopolo, sikanie pod murami, bójki, pijackie śpiewanie na ulicach, takim może się tam spodobać
  • Odpowiedz
@Sumiru: To nie jedź tam na Sylwestra. Nie rozumiem tej głupiej mody, Nowy Rok musi być w górach? Wg mnie nad jeziorem i nad morzem jest 100 razy lepszy.
  • Odpowiedz
@Sumiru: Niewiarygodne... nawet jakbym znalazł hote 5* za 200 za noc to bym nie pojechał... Kto w ogóle jeździ na sylwestra do Zakopanego? W każde inne miejsce ok, ale do Zakopca? W ten smród tandetę i korki? Za żadne skarby!
  • Odpowiedz