Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak sobie czytam te posty gdzie faceci narzekają na brak powodzenia przez niski wzrost oraz kiepski wygląd. Głowa do góry! :) Pewnie jesteście młodzi i tak piszecie. Otóż do max 25 roku życia u kobiet tak jest. Potem różowe patrzą u faceta już tylko na pieniądze :) jeżeli jakaś kobieta mówi, że nie patrzy na to - najwyraźniej kłamie :) więc jak się facet zdecydowanie dorobi oraz podzieli się z kobietą to można spokojnie myśleć o związku. Albo kasa, albo dziewczyna.

Na swoim przykładzie to omówię. Miałem bogatych rodziców. Temu też miałem ogromne powodzenie u wszystkich dziewczyn w klasie. Było to sztuczne - temu też nie byłem zainteresowany tego rodzaju powodzeniem.

Potem myśląc, że będę miał mega powodzenie takie jak w klasie - zacząłem szukać przez internet. Tam już dziewczyny nie wiedziały czy jestem majętny. Jakież zderzenie z rzeczywistością tam przeżyłem. Mój wygląd nie był żadnym wyznacznikiem. Dziewczyny wiedziały tyle, że byłem tylko studentem. Bezrobotnym? Tak, bezrobotnym. No to jakoś zainteresowanie moją osobą nie było takie wielkie jakie było w liceum. Byłem tylko osobą którą nie interesowała się żadna dziewczyna. Niczym duch. Aż byłem w szoku, bo myślałem, że to nie chodzi o pieniądze. Co więc było nie tak, skoro wygląd niewiele się zmienił, charakter był taki sam? No właśnie.

Ale ok. Przyszedł czas końca studiów. Ukończyłem studia, świetna praca, super pensja. Nagle dziewczynom mówię, że poszedłem do pracy w zawodzie. Jesteś programistą? Tak. I jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystkie moje wady stały się zaletami. Nagle moje powodzenie było takie same a nawet WIĘKSZE niż w liceum. Zacząłem wtedy korzystać z tych dziewczyn. Mogłem być zły, nie mieć szacunku do kobiet. I wraz mnie kobiety kochały. Gdy byłem bezrobotnym studentem - od razu kończyło się to blokadą. I co było dalej? Ich faceci się pieklili na nie i na mnie, bo byłem bardziej przez nie kochany niż przez ich facetów.

Postanowiłem zerwać kontakt ze wszystkimi kobietami. Świadomość, iż kobieta kocha mój portfel a nie mnie jest przerażająca. Zdecydowanie łatwo to sobie uświadomić i żyje mi się z tą myślą lepiej. Dlatego darujcie sobie spermiarze dawanie atencji. Jesteście na PRZEGRANEJ pozycji. Nie wierzcie, że to wina wyglądu czy wzrostu czy innych pierdół. Chyba, że macie 15-20 lat, wyjątkowo 25 lat. Nawet Chad z biednej rodziny nie jest Chadem. Chyba, że ma dobrą pracę. Jeżeli nie wiecie - przekonacie się. Kobiety są bardziej przebiegłe, niż Wam się wydaje.

#zwiazki #seks #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie #po30 #tfwnogf #zalesie #badoo #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6330b59719b51b563fee4b22
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: kolejne urojenia redpillowców, w których 30-letni zakolak z 15k na rękę i 50m2 klitą w kredycie zamiast na 30 lat to kredyt na 8-12lat będzie wyrywał śliczne 20-25 latki na swoją trochę bogatszą biedę.

Fakt, kasa i status działa na kobiety. Ale status i kasa to nie jest programista nawet 20-30k. To dalej rzemieślnik, wyrobnik. Co innego prawnik, lekarz i podobne, te zawody cieszą się prestiżem nawet bez dużego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak liczy się hajs. Gdyby nie hajs po co różowe by się miały wiązać z niebieskimi?
Ciążę są w stanie sobie ogarnąć w jeden wieczór.
Bliskości aż tak dużo nie potrzebują jak chłopy.
Budować/dorabiać się razem z niebieskim też niekoniecznie, raczej wejść na gotowe.

@Ksut_Melodi: przystojniaki jako dawcy genów, przeciętniaki jako dawcy zasobów. Ze względu na to że dziewczynek rodzi się mniej niż chłopców to przeciętniaki są
  • Odpowiedz
jaki spławiony??? Już sobie to wyobrażam:

- ile zarabiasz?

- nooo... gdzieś tak 10 tysięcy

- aha, to żegnaj xD

Albo widocznie powiedziałeś, że zarabiasz niewiele powyżej minimalnej i też zostałeś pożegnany xD


@
  • Odpowiedz
@smisnykolo zgadzam się ale z przeciętniakami to nie do końca loteria. Naprawde szukaja tych najbardziej majetnych i ogarnietych. Jednoczesnie patrza tak, ze najlepiej to by bylo jakby te wszystkie cechy byly w jednym chadzie którego daloby się usidlić. Oczywiscie jesli chada zbetatyzują to moze mniej pociągać i wtedy nawet chad może zostać zdradzonym, a bejbik się zrobi z mokebe, jakimś innym zagraniczniakiem albo nawet polakiem w ostateczności jak tak trafi loteria
  • Odpowiedz
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D Normalnie z rana tak zrobić mi humor :D

Chłopie 10k to niewiele większa jest średnia krajowa w Niemczech xD


Mi się wydaje, że piszący takie posty to dzieciaki które wpiszą w google frazę "ile się zarabia" i podają zarobki z Niemiec myśląc, że takie są w Polsce :D

10k w biurze dostaje każdy, dobre! :D


@
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Nabierzesz masy mięśniowej, poflirtujesz, poznasz zasady gry, zobaczysz że ta Kaśka nie jest naładniejsza/najfajniejsza. Doświadczaj, obserwuj. Jak nie ta, to następna
  • Odpowiedz