Wpis z mikrobloga

@broker: To się nie zatrzymuj, ale nie płacz gdy przyjdzie wezwanie na policję (jak przyjdzie film z wideorejestratora albo z monitoringu), albo zostaniesz zatrzymany przez patrol, Twoje mandaty, Twoja kasa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
nie opowiadaj głupot bo akurat tam jest samochód na samochodzie plus gówniane drogi, to że byłeś akurat tam na wakacjach i próbujesz zabłysnąć nie zmienia faktu, że przykład wybrałeś słaby

@way-farer:

XD

Nie, nie gadam głupot. Jeździ się tak dużo bezpieczniej i przyjemniej i nie, drogi (główne) nie są gówniane. O kulturze jazdy nawet nie wspomnę bo to jest przepaść na naszą niekorzyść. Polacy to by się zesrali kakby mieli po autostradzie 110 jeździć o ograniczeniu do 60 przez długie łyse pola nawet
  • Odpowiedz
@broker:

jeżeli ty nie widziasz z odległości 50-100 m czy piesi są w okolicy przejścia, to bardzo proszę cię, abyś oddał swoje prawo jazdy do najbliższego wydziału komunikacji. Właśnie ta strzałka powoduje, że ludzie stoją jak debile bez sensu i logiki.


Masz zdolność widzenia przez inne pojazdy?
  • Odpowiedz
Za każdym razem jak widzę takich jak Wy to się trochę dziwię, że niektórym się jeszcze chce z tym pajacem trollem dyskutować xD


@trx87: ty, no weź! ja go mam na czarno, no ale nie odmawiaj mi raz na rok jakiejś przyjemności, dobra?
czasem se kogoś striggeruję, nic wielkiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ebenezer_Scrooge ale januszerki sie zebrało co nie znają przepisów i je łamią a jedyny argument to "co ty tam wiesz guwniarzu" xD
A najlepszy jest ten co rondo rozróżnia od nie ronda na podstawie kształtu xD

uważajcie żebyście prawka nie stracili bo tacy "doswiadczeni kierowcy" później probuja po 10 raz zdać egzamin bo są najmądrzejsi.

Jeszcze tylko brakuje tutaj klasyczka pic rel
maciejze - @Ebenezer_Scrooge ale januszerki sie zebrało co nie znają przepisów i je ł...

źródło: comment_1663943050A6hnv8QZTlVmKkvY6pkyiS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dla mnie to jest jedna z najbardziej niekomfortowych sytuacji kiedy jeżdżę samochodem.

Bo teoretycznie pas z wewnętrznego na zewnętrzny powinienem zmienić dopiero przed swoim zjazdem. Więc manewr zmiany pasa ruchu z wewnętrznego na zewnętrzny często zaczynam będąc na wysokości wcześniejszego zjazdu niż mój docelowy. I jeśli w tym momencie akurat inne auto chce wjechać na rondo to pierwszeństwo będzie miał ten, kto pierwszy przednim zderzakiem znajdzie się na tym pasie zewnętrznym? O
  • Odpowiedz