Wpis z mikrobloga

Szkoda że prawactwo nie potrafi zebrać środków, zatrudnić scenarzystów, nakręcić tego porządnie tylko potrafi jedynie skomleć na netflixa, amazona czy disneya. Mogliby zaproponować konkurencyjne wersje ale niestety nic nie potrafią poza ujadaniem.


@Moisze: lewactwo! prawactwo! ale wy macie nasrane. Ja po prostu chcę oglądać produkcje wysokiej jakości nie próbujące moralizować dorosłego odbiorcy wpieprzając swoje #!$%@? ideologie. Niezależnie od tego jakie.
@Aokx: Najgorsze jest to że Amazon miał środki i możliwość. Weźmy takie The Boys wszyscy zadowoleni, jadą rónwo po lewej, po prawej, są fajne postacie no cud miód i orzeszki :D
By zrobić coś PRAWIE na miarę Lotra wystarczył prawie niegoraniczony budżet:P super reżyser, mógłby to być Peter Jackson by się zrehabilitować po Hobbicie no i zaplecze fanów Tolkiena którzy mają głos decydujący a nie jakaś osoba od woke stosunków xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Najbardziej to mimo wszystko bawi, że Sapkowski napisał sagę której głównym przesłaniem jest problem nietolerancji i rasizmu oraz jego skutki, a teraz prawactwo wyciąga Wiedzmina na sztandary ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Celinka95: bo to trzeba jeszcze mieć coś w głowie, a nie dostrzegać tylko walkę na mieczyki, czary i kolor skóry aktorki xD do tego beka z wyborem mniejszego zła, którego konserwy do dzisiaj nie ogarnęli
@Moisze: Bo jak nie chcę, żeby władca pierścieni był zainfekowany nowoczesnymi problemami amerykańskiego społeczeństwa to jestem pRAwAKIem. Nie udawaj durnia ile już filmów zostało zniszczonych tym, że "lol zamienimy w reebocie głównych bohaterów na murzynów albo baby to wtedy nikt nic nie może powiedzieć bo rasista i homofob!!". Jak ostatnio był nowy Predator wśród Indian to nie miałem pretensji, że tam sami aktorzy którzy wyglądali jak Indianie byli. Nie chciałbym, żeby
Szkoda że prawactwo nie potrafi zebrać środków, zatrudnić scenarzystów


@Moisze: swoją drogą to ciekawa sugestia, że lewactwo wydaje miliardy na rujnowanie legendarnych franczyz zamiast na zmianę świata na lepsze, a ty dodatkowo proponujesz drugie tyle spalonego hajsu na odkręcanej tego przez prawactwo. Wszyscyście powariowali i nawet nie zauważyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Moisze ale ty wiesz ze nie jak masz praw do danej marki to możesz się cmoknąć? Nawet jak by zebrali hajs, personel to i tak by nie mogli nic nagrać bo prawnicy by ich zjadli nie wchodząc nawet do sądu.
No ale przecież to takie proste nakręcić film czy serial xD
Szkoda że prawactwo nie potrafi zebrać środków,


@Moisze: Symetrysta się znalazł. Oryginały w tych trzech przypadkach były zajebiste, a skrajna lewica weszła i #!$%@?ła dziedzictwo. Tolkien był oddanym chrześcijaninem, Star warsy to nie wiem (choć oparte na Campbelu więc możliwe, że trochę konserwatywne), a Sapkowski pomimo, że zdziadział był w sumie raczej centrum/po lewej (przesłanie książek przeciwko linczom i głupim zabobonom).

Tu nie ma gdzie obrazić prawicy, bo nic nie psuje.