Wpis z mikrobloga

@Aokx: Star Warsy mi się nawet podobały ale im dłużej minęło od wyjścia z kina tym bardziej zdawałem sobie sprawę jak #!$%@? był każdy film.
Wiedzmin to w ogóle porażka, pierwszy sezon jakoś łyknąłem, drugiego nie dałem rady bo po prostu zasypiałem po jakichś 20 minutach. Za każdym razem bo miałem kilka podejść xD Jestem zdziwiony że powstaje 3 sezon bo mi ostatnio gdzieś mignęła reklama.
A lotra to nawet nie
@Moisze: no tak, jako zwykły zjadacz chleba za kilka tysięcy żetonów z orzełkiem nagle mają być menedżerami, reżyserami i kij wie kim jeszcze, z budżetem w milionach czy tam miliardach, żeby kupić prawa, a potem tylko zebrać ekipę, nagrać, złożyć do kupy i wystawić na platformę

Pstryk i jest xD
prawicowcy nie posiadają sieci korporacji jak pewna grupa z USA.


@calinowski: Jak to nie posiadają? Musk ma od ch*ja kasy, to samo Trump, bracia Koch mają tyle pieniędzy że nie wiedzą których polityków jeszcze można by kupić. Czemu koch family foundation nie zainwestuje w porządną ultraprawicową produkcję?

no tak, jako zwykły zjadacz chleba za kilka tysięcy żetonów z orzełkiem nagle mają być menedżerami, reżyserami i kij wie kim jeszcze, z budżetem