Wpis z mikrobloga

@jaczyliktoo: a co jeśli ktoś nie ma żadnej rzeczy która lubi robić? Powiedzmy sobie szczerze ludzi którzy autentycznie lubią swoją robotę to jest jakiś promil. I są to raczej zawody na ktore jest małe zapotrzebowanie i niewielu osobom się w nim uda (sportowcy, aktorzy, innego rodzaju artyści itd) w przypadku fabryk itd no to bądźmy szczerzy. Czy jakiś operator wózka widłowego odczuje w swojej pracy choc promil satysfakcji jaka ma np
Co mam robić jak mam 60iq i 20 lat?


@przegro_pisarz:

No wyobraź sobie ze masz rodziców alkoholików i stary cię #!$%@? pasem [...]


@IlIlIlIlIllll:

Jeden szuka sposobów żeby czegoś nie robić a drugi sposobów żeby coś zrobić.
Narzekać można zawsze, będąc w każdej sytuacji.

Fakty są takie, że tylko rodząc się w takim kraju jak Polska, macie farta i to niesamowitego w zasadzie juz jestescie wygrywami.

Nawet jeśli pochodzisz z
Dentka7 - > Co mam robić jak mam 60iq i 20 lat?

@przegro_pisarz: 

 No wyobraź so...

źródło: comment_1663687066HSNmUIbfLhNJJ77Z2qse2t.jpg

Pobierz
a co jeśli ktoś nie ma żadnej rzeczy która lubi robić

To jest po prostu zwykły frazes "zacznij robić to co lubisz"


To nie jest frazes, tylko fakt.

Uwazam, ze "nie lubic niczego" i nie miec totalnie zadnych zainteresowan czy hobby to też o czymś swiadczy - niestety o niczym dobrym.

Wtedy zachecałbym do "odkrywania" i "poszukwania", a jesli ktos nie chce robic nawet tego, no to ja sie zastanawiam co sie
a co jeśli ktoś nie ma żadnej rzeczy która lubi robić?


@AdamKarolczak02137: więcej niż @Dentka7 powyżej nie dodam.

Czy jakiś operator wózka widłowego odczuje w swojej pracy choc promil satysfakcji jaka ma np piłkarz który strzeli gola?


@AdamKarolczak02137: sprowadzasz to co mówię (jak większość tu narzekających) do tego, że wykonując powtarzalną i po prostu nudną pracę nie da się czuć z niej satysfakcji. Ja się oczywiście z tym zgadzam, mało
Praca to zło konieczne, smutny obowiązek szarego człowieka, nawet jak jest twoją pasją i twoim największym hobby. Jakby ktoś mi teraz kazał codziennie przez następne 50 lat 8 godzin na dobe wykonywać moje hobby to nie byłbym zadowolony.


@WujaTHC: nikt nie zmusza cię do pracy przez 8 godzin na dobę, przez kolejne 50 lat. Są zajęcia które mogą zajmować więcej albo mniej czasu. Możesz zamiast mieć nad sobą szefa stać się
Z resztą gdyby każdy człowiek miał takie podejście jak ty to nie byłoby śmieciarzy, sprzątaczek, ochroniarzy i całej masy fizycznych robotników. Za to mielibyśmy w kraju 40 milionów prezesów, bo przecież każdy chce być kimś.


@czlowiekzcegla: czujesz jaką potęgą gospodarczą byśmy byli? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na te stanowiska można byłoby pościągać ludzi z zza granicy, a pewnie mielibyśmy to wszystko i tak zastąpione robotyką i automatyzacją
@przegro_pisarz:

Młodzi ludzie bardzo szanują sex working i są coraz bardziej tolerancyjni.

Tak, tak jak wiemy każdy chłopak marzy o tym by jego partnerka pracowała w tej branży. To że otwarcie mają w dupie i co druga laska teraz wrzeszczy żeby to szanować nie oznacza że jest pełna tolerancja i jej nie będzie nie ważne jak bardzo będzie to wmawiane. To że "sex workerke" nikt nie będzie opluwał na ulicy nie
@IlIlIlIlIllll: a #!$%@?, kumpel w wawie pracował na magazynie w międzyczasie ucząc się programowania i teraz siedzi zdalnie pewnie z 6k na ręke. Można? można tylko trzeba chcieć ;)
@Soshi: morda ale ja wiem że można xD lvl 28 klikam se w komputer nawet nie mam studiów. Siedzę w Polsce w mieście wojewódzkim i dostaje 500€ dniówki co na rękę daje 40+k pln
Dlatego tym bardziej widzę nawet po znajomych z przeszłości że nie wystarczy chcieć ale trzeba mieć jakieś minimum bytowe zapewnione.

Ja miałem i chwała za to moim rodzicom.
@Luck5: A czemu akurat tylko mnie pytasz skoro to jest dużo innych Mirków co pisali dłuższe od moich komentarze?

Pytam bez zlosliwosci, autentycznie mnie to ciekawi; grafomania, narkotyki?

No faktycznie bez złośliwości xDDDD czy wiesz w ogóle co słowo grafomania znaczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z kwestii technicznych używam funkcji Swype na telefonie - wtedy szybkość pisania znaków na minutę jest bardzo wysoka, jak nie trzeba pisać
@WujaTHC: a #!$%@?

Jak bym miał niewyczerpalne źródło dochodów to bym sobie może i zagospodarował czas ale to jest #!$%@?

Trzeba mieć kasę żeby żyć a skoro trzeba mieć kasę to trzeba zarabiać
Dalej to już tylko #!$%@? jak mi źle bo w #!$%@? sposób te pieniądze zarabiasz
Tak, dokładnie o to chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielu mężczyzn nie będzie się chciało związać z sex workerkami (mówię o związku typu ślub i dzieci) i nie życzy sobie by ich kobieta taką pracę wykonywała.


Tylko chyba jakieś przegrywy.

Na przykład jak się pracuje jako prawnik czy studiuje prawo nie można podejmować żadnych aktywności "licujących z powagą zawodu" pod groźbą utraty uprawnień oraz klientów, bo w takich
Dużo trudniej będzie odłożyć na założenie własnego biznesu w kraju w którym się dyma za minimalną krajową, dlatego nie przedstawiłam tego jako opcji bo to w praktyce bardzo mało realne by z pracy na jakimś zmywaku czy zbierając owoce dorobić się wystarczających pieniędzy by z tego sensownie inwestować... Ale jak odłożysz nawet stosunkowo niewielką kwotę w euro i przywieziesz do PL gdzie to jest warte 4.5x to już inna śpiewka.


Zarobić milion