Wpis z mikrobloga

no i co z tego? Jak to się ma do twojego wpisu żeby robić to co się lubi? Dajmy na to tych lubiących oglądać filmy, niech zostaną burzliwymi recenzentami, myślisz że na rynku jest miejsce dla wszystkich?


@Bumelante: nie bądź jak wszyscy, bądź najlepszym z nich i miejsce na rynku masz w czołówce, a żeby się takim stać to niestety trzeba #!$%@?ć i nie są to żadne coachingowe bzdety, bo nie
Nie każdemu wyjdzie i nie każdy ma zdrowie tak #!$%@?ć, ale wg mnie dość mało się mówi że często tak to właśnie wygląda... Ludzie widzą tylko końcowy sukces, ale nie widzą ile #!$%@? i nerwów do niego doprowadziło.


@Pantegram: Amen! (ʘʘ)
@Pantegram: każdy ciężko pracuje na swój biznes np. Kuba Midel czy Paweł Albrecht. Jednak jak się komuś nie udaje to kwestia za mało włożonej pracy i nauki.

co do studiów to ja jestem za głupi na nie i bym nie wyrobił więc trudno mi zrozumieć jak to jest, ale skoro się opłaca to chyba warto zrobić.

Jako sex workerka można sobie dorobić na studiach i widziałem na chaturbate laski po 30
każdy ciężko pracuje na swój biznes np. Kuba Midel czy Paweł Albrecht. Jednak jak się komuś nie udaje to kwestia za mało włożonej pracy i nauki.


Jestem baaardzo przeciwna takiej toksycznej narracji, ale też jestem wielką zwolenniczką tego by się skupiać w życiu na tym, co możemy zmienić, zamiast na tym, czego zmienić nie możemy... A że ludzie są z natury leniwi to często faktycznie problemem będzie to że włożyli za mało
@interpenetrate: dokładnie tak + mam i ciągle buduje zespół, który też się tym zajmuje. Specjalizacja dość wąska ale nie można powiedzieć, że jestem jedyny w kraju. Takich jak ja, jest na pęczki, na pewno nie jestem (jesteśmy) w tym co robimy najlepsi ale ciężko pracujemy, żeby gonić czołówkę. Pracy sporo, nie jest to etat 8-16 bo są takie dni kiedy pracuje 12 - 14 h ale są też takie, kiedy pracuje
@Pantegram: no wiadomo, że trzeba się uczyć od najlepszych jednak każdy może zarabiać steki milionów a bieda bierze się tylko i wyłącznie z lenistwa. Do biznesu i rozwoju jest świetny kanał na YT: Kuba Łyko

Nie każdy musi iść na studia i nie tylko po studiach można dobrze zarobić... Jakbym ja nie miała zdolności intelektualnych na studia to bym się zajęła stolarką lub wykończeniówką albo pojechała za granicę by zarobić trochę
W jaki sposób sex working utrudnia życie osobiste? Podchodzi koleś na ulicy i mówi " pokaż cipe"?


@przegro_pisarz: Tak, dokładnie o to chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielu mężczyzn nie będzie się chciało związać z sex workerkami (mówię o związku typu ślub i dzieci) i nie życzy sobie by ich kobieta taką pracę wykonywała.

W jaki sposób to zamyka inne ścieżki kariery? To nie średniowiecze. Jak się
Nigdy nie uczyłem się stolarki, wykończeń czy języków by jechać za granicę.


@przegro_pisarz: Napisałam ALBO, czyli opcja 1. to nauczyć się czegoś konkretnego (w domyśle na miejscu, bo łatwiej), a opcja 2 to wyjechać za granicę choćby na zmywak, zaoszczędzić trochę euro i w ten sposób korzystając z różnicy na kursie można szybko zdobyć kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy złotych na otwarcie biznesu w PL.

Dużo trudniej będzie odłożyć na założenie własnego
@sruba_m3: nie zgodzę się
Jeśli praca daje ci satysfakcję to wykonujesz ją z chęcią

No i nie da się zagospodarować codziennie dnia robiąc „ciekawe rzeczy”
Bez pracy jest po prostu za dużo wolnego czasu do spożytkowania a za mało zajęć

Chodzi raczej o to, ze większość ludzi wykonuje prace żeby zarobić a nie prace która rozwija Ciebie i którą lubiesz.
@jaczyliktoo: Robie to co lubie i spoko mi za to płacą a i tak wolałbym robić dosłownie cokolwiek innego w tym czasie.
Praca to zło konieczne, smutny obowiązek szarego człowieka, nawet jak jest twoją pasją i twoim największym hobby. Jakby ktoś mi teraz kazał codziennie przez następne 50 lat 8 godzin na dobe wykonywać moje hobby to nie byłbym zadowolony. Co innego #!$%@?ć a co innego zajmować się swoim hobby w