Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak mirki oceniają Samsunga S21 FE? Widzę, że teraz jest w dobrej cenie i poważnie się nad nim zastanawiam. Obecnie mam A52s, ale żona by go przejęła i zastąpiła śmietnik (Redmi Note 8T, który już nie dostaje aktualizacji i masakrycznie się muli i wiesza, nawet po resecie)

Myślałem na przejściem na iPhona, ale ceny zwalają z nóg, a brak wyświetlacza 120 Hz w telefonie za 4k to jakaś kpina. Ponad to, iOS trochę nie pasuje do mojego charakteru użytkowania (możliwości konfiguracji, elastyczność systemu)

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/samsung-smartfon-galaxy-s21-fe-6-128-gy-samsung.bhtml

#samsung #android #smartfon
  • 8
  • Odpowiedz
@laress S21 Fe na Europe ma snapa 888. Mam telefon od maja, w wersji 8/256, ale Samsung jak to Samsung. Gubi czasem klatki animacji, czasem zmuli aparat, ale tak po za tym sztos telefon. Kupilem za 2700, ale jakbym miał wydać 3500 tyle co na stronie Samsunga wołają to bym wolał iść w jabłko, które jest niezawodne pod względem softu, bo to Samsungowskie One UI to gówno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dsomgi00: Samsunga na Exynosie nie kupię. Myślałem, żeby walnąć sobie 13tkę na raty, ale nadal gryzę się z myślami, czy warto dać 4,2k za telefon
  • Odpowiedz