Wpis z mikrobloga

@sebeq77: Gosciu, skoro twoj brat zrobil to u "klienta" to znaczy, ze najpewniej jest kurła stolarzem i swiadczy takie uslugi na codzien. Co w tym jest takiego spektakularnego?? Nie takie rzeczy ludzie robia. Gdyby byl grubym pryszczatym programista i pierwszy raz w reku trzymal kawalek drewna i takie schody odwalil to wtedy szacun. Ale wrzucanie zdjec roboty stolarza i pianie z zachwytu ze z niego kozak to trzeba miec 15 lat
  • Odpowiedz
@Prusti: Jest stolarzem i metalurgiem i zajebistym fachowcem. Umie robić. Mam 44 lata.
I faktycznie masz rację, nie takie rzeczy ludzie robią. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
jedyne co mi się nie podoba to zielone szkło


@ElCidX: Właściwie każde szkło jest zielonkawe. Widać to dopiero przy grubszych warstwach. Szkło bez tego zielonkawego odcienia jest wielokrotnie droższe (np. OptiWhite) i niewielu zdecydowałoby się zainstalować je na balustradę.
  • Odpowiedz
  • 4
@sebeq77 ja bym się #!$%@?ł za każdym razem jakbym widział paluchy ma tych szybach. No i mycie tego do przyjemności na pewno też nie będzie się zaliczać zwłaszcza walka że smugami. XDDD
  • Odpowiedz