Wpis z mikrobloga

@Unbreakable91: OP typowy fajnopolak xD
POLAKUF PEŁNO LERZAKUF NI MO
pierwsze wakacje zagranicą widzę i nie miałeś przyjemności obcować z brytolami czy szkopkami o ruskich nie wspominając

No i poza opem oczywiście wysrywy innych z monopolem na pogądy ws wypoczywania
zagranicą się tylko podróżuje - kanapki w plecak z mielonką z krakusa, dojazd własnym autem i to jest wypoczynek mówię ci
  • Odpowiedz
Kiedy jedziesz na wakacje za granicę a w hotelu masz 80% Polaków. 9 rano na basenie 10 osób a ponad 100 leżaków zajętych przez ręczniki...


@Unbreakable91: Nacja ma w tym niewielkie znaczeni. Obowiązuje w dowolnym tanim hotelu (tzw takim, gdzie jest XXX pokojów na jeden basen + 10 leżaków). Chcesz prywatności, musisz brać apartamenty lub domy dla siebie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Unbreakable91: kiedy jedziesz na Kanary do butikowego hotelu, w którym jedyni Polacy to Ty oraz ktos w jednym pokoju na drugim końcu skrzydła i na basenie widok dokładnie taki, jak na zdjęciu.
  • Odpowiedz
@Unbreakable91: może kiedyś uda Ci się polecieć na drugie, a może nawet trzecie wakacje za granice to się dowiesz, że to nie jest cecha Polaków bo nie raz mi się zdarzyło być jedynym człowiekiem z Polski w całym hotelu, a dziesiątki leżaków już przed śniadaniem były zajęte
  • Odpowiedz
@Unbreakable91 ostatnio słyszałem kawał od brytola, coś w stylu, że Europejczycy zanim wejdą do hotelowego basenu to biorą prysznic, a brytole traktują basen jak kapiel/prysznic ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
#!$%@? recznik i profit


@ruda8998: kiedyś byłem w takim miejscu co była strefa "wolna od ręczników na leżakach". Jak nie leżysz to masz zabierać swoje śmieci i wypad. Oczywiście pozajmowane ręcznikami więc wpadam i wypieprzam wszystko na jedną kupę, po jakimś czasie przychodzi jakaś rodzina i olaboga ale mi się nazbierało.
Dobrze że ratownik stanął w mojej obronie bo doszłoby do rękoczynów xD
  • Odpowiedz
@Unbreakable91: Jak jest pusto na basenie (tzn jeszcze nikt się nie kapie a ręczniki już są) to po prostu składam te ręczniki i odkładam na bok. Nie kojarzę aby były płatne rezerwacje leżaków.

Jeszcze nigdy nie miałem o to awantury, a jeśli będzie to grzecznie pójdę po ochronę albo zadzwonię po policję.
  • Odpowiedz
@ancymoneq
@Maly_Jasio rok temu pojechalem 1 raz na AI typowe do Turcji bez planów zwiedzania. No, zakładałem jakieś 2 wyjazdy żeby coś zobaczyć. Przesiedziałem w hotelu cały tydzień, wyjeżdżając tylko do miasteczka oddalonego autobusem o 15 minut. Bylo super :) 7 dni leżenia i mi się nie znudziło. Wcześniej myślałem, jak wy, że to nie dla mnie, ale było tak przyjemnie, że w tym roku jadę jeszcze raz ;)
  • Odpowiedz
A ja nie widzę sensu by wstawać o 6 rano i jechać 5 godzin by zobaczyć kościół czy inny zabytek. Też nie oceniam ludzi którzy tak robią. Po prostu ja wypoczywam w inny sposób.


@Unbreakable91: Ja mam basen przy domu i leżaki.

300 zł / dobę. Bez #!$%@? z lotami, dojazdami itd. Pogoda latem 30-35 st. Zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Unbreakable91: Jestem aktualnie w miejscu, gdzie 90% to niemcy. Lezaki zajete od switu, wiec juz mozna zakonczyc te tyrady na temat polactwa. Amerykanie to o 5-6 rano zajmowali na plazy lezaki i w ogole sie nie pojawiali.
  • Odpowiedz
  • 8
@Unbreakable91 uwierz mi, że byłem w hotelu na Majorce gdzie byli praktycznie sami Niemcy i o godzinie 9 były bez ręczników tylko pojedyncze leżaki. Najlepsze jest to że te gamonie przychodziły na basen dopiero ok 12-13 jak szliśmy coś zjeść. Tak więc do południa leżaki były zajęte mimo że nikt na nich nie siedział.
  • Odpowiedz