Wpis z mikrobloga

@michal1498: Ja mam trochę zębów do zrobienia i jak sobie pomyślę ile to wyjdzie to olewam temat i pewnie bedzie drożej. No kurde zarabiam 3000zł a na głupiego zęba mam wydać 500zł + Do zrobienia mam z 4/5 zębów to pewnie rok bym musiał pracować by zęby zrobić xD
Stosunek zarobków do dentysty w tym kraju leży i kwiczy.
Czy nie można stworzyć sztucznych zębów z jakiegoś materiału i wywalić te
via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@360obrot: dentysta musi zarabiać, więc zawsze coś znajdzie do zrobienia( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Theo_Y: kiedyś poszedłem do dentystki z luxmedu na jakiś pakiet z roboty to mi typiara zorała gębę przy usuwaniu kamienia, że dwa dni mi krwawiły dziąsła. Dodatkowo znalazła 5 albo 6 ubytków. #!$%@?łem się na te krwawiące dziąsła i wróciłem do mojej dentystki. Powiedziała, że to "uroda" Zębów a nie ubytki i tak
Powiedziała, że to "uroda" Zębów a nie ubytki i tak mija 10 lat tego czasu i zęby zdrowe. Głupia #!$%@? z luxmedu chciała mi wiercić w zdrowych zębach


@korpoRator: ja bym na Twoim miejscu zweryfikował to u jeszcze kogoś. W mojej rodzinie był przypadek, jak jedna osoba przez lata chodziła do jednego dentysty i niby wszystko było spoko, a potem nagle sie okazało, że ma taki gnój w gębie, że naprawa
@dbcoop: @eternalzz: @Pankuronium: Mam 3 tysiące oszczędności, zarabiam 3800zł xD Do kupienia węgiel, piec na raty. Perspektywa wydania tylu tysięcy na zęby po prostu mnie zabija xD Myje i wmawiam sobie że to je naprawia xD Możliwe że jeden jest już nie do odratowania ma wielką dziurę w środku, kiedyś bolał ale przestał po paru dniach.
To będą ciężkie lata gdy pójdę w końcu załatać te zęby xD