Wpis z mikrobloga

Salut


Wrzucam jeszcze raz, bo zapomniałem tagów xD

Plan:
Spotykamy się dzisiaj tj. piątek 02.09.2022 o 21:37 pod Ikeą. O 22:00 wyjazd.
Komunikacja Zello:
Kanał: nightdrive2019
Hasło: wykop

Powstała i mapka:
https://goo.gl/maps/rDHX8QJhqPpJEwdn9

W skrócie:
1. Zaczynamy spod IKEI, bo dawno nie zaczynaliśmy spod IKEI, poza tym mój pies się tego domaga.
2. Lecimy na Kopiec Kościuszki. Zobaczymy, że się świeci (atrakcja) i może spotkamy jakieś dziki (proszę w nie nie wjeżdżać, one tego nie lubią).
3. Punkt przelotowy, żeby obrać kurs na trasę łagiewnicką (niestety google dalej jej nie pokazują). Po dojechaniu do świateł nawigacja będzie nas kierować w prawo - pokazujemy wtedy mapom fakera i lecimy dalej prosto przez tunele, aż do samego końca. Google dostaną #!$%@?, ale tak ma być. (σ ͜ʖσ)
4. Punkt przelotowy, żeby śmignąć Grotą Roweckiego (czaicie - grota, rów, odbyt, yay!)
5. Zatrzymujemy się na uroczysku Kostrze i patatajamy do którejś z kawern (ok 5 minut spacerem). Są straszne i śmierdzące - polecam!
6. Lecimy autostradą na kremówki. Dla chętnych wycieczka objazdowa po odcinku specjalnym.
7. Wieża telewizyjna - świeci w ciemnościach!
8. Pętla brzegi - światowe dni młodzieży, przejazd ulicą Trakt Ojca św. Jana Pawła II :O
9. Punkt przelotowy Starym Wiśliskiem (serio).
10. Punkt ostatni - Zalew Nowohucki.

Później możemy śmignąć do którejś Restauracji McDonald's. Miało być bardziej papiesko, ale po ostatniej wycieczce do centrum i szukaniu miejsc parkingowych wolę nie. Poza tym ludzie

#nightdrive #krakowskienightdrive #krakownightdrive #krakow #motoryzacja #samochody nie #silesianightdrive może #motorki #2137
Pobierz bencbenc321 - Salut

SPOILER

Wrzucam jeszcze raz, bo zapomniałem tagów xD

Pla...
źródło: comment_1662109114DQZ4pnXDyMCdTwjSwEiv7w.jpg
  • 47