Wpis z mikrobloga

===============[STEAM]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: 88
USER SCORE: 9.2

Mafia za FREE na STEAM

AKTUALNE! do 5.09

Jeżeli chcesz chcesz być dodany/a do listy osób wołanych z tagu #metodzikpoleca zapraszam do plusowania TEGO WPISU oraz obserwowania. Znalezione informację dotyczące nowych darmowych ofert będą na bieżąco dodawane.

#gry #gameshunt #darmowegry #rozdajo #grajzwykopem #cebula #pcmasterrace #steam #darmowegrysteam #steamrozdajo #cebuladeals #gryzadarmo #zainteresowania

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/59442621/chcesz-byc-wolany-a-do-wpisow-z-tagu-metodzikpolec/

Metodzik - ===============[STEAM]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: 88
...
  • 70
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@saggitarius_a: @Metodzik: z tego co pamiętam to w dzisiejszych wersjach jest wycięte parę utworów przez problemy z prawami autorskimi. Dlatego też trzymam jeszcze stare iso na dysku z mafią
  • Odpowiedz
Jak wam gra nie działa to musicie ręcznie odnaleźć folder instalacji gry (u mnie c:\Games\Steam\steamapps\common\Mafia\) i tam są pliki setup.exe i Game.exe oraz kolejny podkatalog Mafia i w nim też są te pliki. Jak nie pójdzie z Game.exe to uruchomcie jego kopię z wewnątrz podfolderu Mafia i powinno śmigać. Rozwiązanie znalazłem na forum Steam
  • Odpowiedz
@mrbarry: To była straszna misja... Jeszcze jedna z trudniejszych, przynajmniej dla mnie był misja końcowa, chyba w jakimś porcie. Do dziś pamiętam ile się namęczyłem aby zburzyć pewną bramę, a wystarczyło wyciągnąć "klina" spod koła pod pociągu XD Piękne czasy ()
  • Odpowiedz
@naked: i to właśnie odróżnia Steam od GOG, gdzie na tym drugim wszelkie gry działają nieustannie i bez problemu - bez względu na konfigurację. A na Steamie? Tak circa 10-15% gier kupionych w czasach świetności Win7 już mi nie działa bez jakiejś kombinatoryki i wspierania się dziesiątkami wątków na forach. Jeszcze gorzej jest w przypadku Originu. Tak czy inaczej propsy dla GOG-a i ichniejszej, działającej Mafii 1 i szerzej, polityki wspierania
  • Odpowiedz
@mrbarry: Po 20 latach pamiętam, że trzeba było na jednym zakręcie wjechać na krawędź, która była kluczowa i tylko wtedy dało się przejechać ten wyścig.

P.S. Na Windows 11 nie działa:< Sprawdzę poradniki
  • Odpowiedz
@naked: może i tak, ale ta paczka ma jeszcze poprawkę na szerokie ekrany, która dodatkowo zwiększa zasięg rysowania, elementy interfejsu przeskalowane do wyższej rozdzielczości i brakującą muzykę
  • Odpowiedz
@mrbarry: jak się zdecydujesz to spróbuj na najtrudniejszym poziomie rozgrywki. Rok temu usiadłem to nowej Mafii i przyznam, że ten etap zajął mi kilka dobrych godzin. Odniosłem nawet wrażenie że był trudniejszy niż za dzieciaka, albo ja za mało cierpliwy :D
  • Odpowiedz
@mrbarry reakcja na kontroler w wyścigu była liczona według założeń z dupy, co skutkowało że w zależności od szybkości kompa albo był on zajebiście trudny, albo dość prosty. Przejście go na moim PC było niemal niemożliwe, u kolegów robiłem go od strzału jednym podejściem. Później wyszedł patch i był banalny.
  • Odpowiedz