Wpis z mikrobloga

===============[STEAM]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: 88
USER SCORE: 9.2

Mafia za FREE na STEAM

AKTUALNE! do 5.09

Jeżeli chcesz chcesz być dodany/a do listy osób wołanych z tagu #metodzikpoleca zapraszam do plusowania TEGO WPISU oraz obserwowania. Znalezione informację dotyczące nowych darmowych ofert będą na bieżąco dodawane.

#gry #gameshunt #darmowegry #rozdajo #grajzwykopem #cebula #pcmasterrace #steam #darmowegrysteam #steamrozdajo #cebuladeals #gryzadarmo #zainteresowania

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/59442621/chcesz-byc-wolany-a-do-wpisow-z-tagu-metodzikpolec/

Metodzik - ===============[STEAM]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: 88
...
  • 70
@Metodzik pamiętam jakie wrażenie robił dym z fajek i model jazdy samochodami... Miałem to szczęście, że wtedy byłem posiadaczem Athona1800+ i GeForce 4 Ti4200 ( ͡º ͜ʖ͡º) ta gra chodziła jak wściekła na tym sprzęcie.
@mrbarry prosty był ten wyścig, po latach grania w Gran Turismo przeszedłem to za pierwszym podejściem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Metodzik: moją pierwszą mafią była mafia 2 i pamiętam że to był dla mnie szok jak ta gra pięknie wyglądała graficznie, a wcale dużych wymagań nie miała. Najbardziej zapadło mi w pamięć chodzenie po zaśnieżonych ulicach z "let it snow" w tle ()