Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@heidiyo:
Nie wygląda żebyś ja miała, musiałaś coś skłamać, a może jesteś niższa niż 169cm? Coś tu musi być nie tak. Albo po prostu pierwsze zdjęcie wygląda aż tak źle i masz np chudszy tyłek xd. Ciężko o normalna ocenę, bo cala twoja figura nie została uchwycona na zdjęciu

No najważniejsze żeby coś robić. Sam kiedyś byłem ulancem i ważyłem prawie 105kg xd z wszystkiego da się zrobić fajną sylwetkę, tylko
@heidiyo: kiedyś znajomego zapytałem (kumpel miał zajebiste 3 paski, a z wyglądu jest lekko ulany) co robi, ze ma tak fajny bebzun. Odpowiedział: tylko sex. A jest aktywny czy to na silce, czy to rowery.
@Boroova: No i co się stanie, jak będziesz chudła powyżej 1 kg na tydzień? Z czym się niby wiąże taka większą utrata wagi? Ja chudlem po 10kg na miesiąc i nic złego się nie stało, dwa razy się odchudzałam w ten sposób gdzie ze 105kg chudlem do 70 w pół roku i 0 problemów zdrowotnych, badania wyszły po chudnięciu lepsze, niż gdy byłem ulancem. Do dzisiaj nie potrafię znaleźć odpowiedzi dlaczego
@heidiyo: no to jak masz te 71 kilogramów to złe zdjęcie bebzona pobrałaś z internetu, za duży. Ja mam równo 170 cm wzrostu i tak mój bebzon po dniu pełnym jedzenia wyglądał, kiedy zaczynałam ćwiczyć z wagą 71,4 kg (na czczo, bez ubrań, bez zbudowanych mięśni). 70 kilogramów przy takim wzroście to nie jest "w #!$%@? za dużo", tylko minimalnie za dużo, zwłaszcza jak już ćwiczysz siłowo i budujesz mięsnie -
niepamietammaila - @heidiyo: no to jak masz te 71 kilogramów to złe zdjęcie bebzona p...

źródło: comment_1661849878dMKZO1XE4U0fYjQMKs9ZK6.jpg

Pobierz