Wpis z mikrobloga

@fotoskora: Hit to był koleś w poznaniu który rozdawał figurki z kartką "ja nie żebrze, ja sprzedaje, koszt 5zł" a później chciał kasę.

Jeszcze skubaniec stał przy biletomacie i jak ktoś liczył na ręce drobniaki to wkładał te figurki im w ręce ;)
  • Odpowiedz
@fotoskora: Tutaj się zgodzę, ostatnio o godzinie 7 rano, gdzie była temperatura +/-20, weszła grupka trzech meneli z workami pełnymi pustych puszek, #!$%@?ło niemiłosiernie od tego, a oni jeszcze w jakiś swetrach śmierdzących na sobie, ludzie z tyłu przechodzili do przodu przez ten fetor.

Niech zrobią tylko wpuszczanie przodem, wtedy łatwiej takiego menela zauważyć i zabronić wejścia.
  • Odpowiedz
@fotoskora: Nic im nie zrobisz, kiedyś gadałem z jednym i mi powiedział że zimą jest w stanie wyżebrać na przystanku ponad 100zł na dzień a jeszcze puszki zbiera i sprzedaje.
  • Odpowiedz
przecież to Pavarotti wybitny tenor( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Theo_Y: Po zdjęciu OPa można zakładać, że po wejściu do tramwaju zaśpiewa swoje słynne "Na kolana chamy!"
  • Odpowiedz
  • 1
@Turbonekro: Wejście tylko przodem trochę tak nie do końca, myśle ze nie ma tutaj złotego środka żeby pozbyć się takich obiektów z ulic miast a tym bardziej żeby dbali higienę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@fotoskora: ktoś powinien wynaleźć smrodometr i powinno to być montowane w każdym tramwaju, a osoba przekraczająca stężenie smrodu powinna być #!$%@?
  • Odpowiedz
@fotoskora: Jeżeli nie capi to nie widzę przeszkód ¯\_(ツ)_/¯

Z kolei zero szacunku dla śmierdzieli, te świnie mogą iść do pierwszego lepszego przytułka i się wykąpać, wyprać ubrania, ale wolą #!$%@?ć starym gównem z zaropiałego odbytu i #!$%@?ć innych. Nienawidzę tych zgnilców #!$%@?...
  • Odpowiedz