Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 549
Mój były postanowił zakończyć związek, żeby pojechać z kolegami na trzecie wakacje w ciągu kwartału. Do wszystkich 3 się dołożyłam i na żadne nie zostałam zaproszona, w sprawie jednych oklamal mnie ze nie może wziąć osoby spoza studiów, po czym wziął że sobą kolegę spoza studiów()
#logikaniebieskichpaskow
  • 227
  • Odpowiedz
@Anesa: dla kobiet jest typowe opisywanie sytuacji jakimi to ofiarami one nie sa i nic nie zrobily zlego, a wiele razy sie juz przekonalem ze to one byly winne w wiekszosci - pewnie cos zrobilas swojemu niebieskiemu i tak robi
  • Odpowiedz
wydawało mi się że jest wyjątkowo dobrym i miłym człowiekiem

miałam go za najbardziej empatyczna osobę jaka znam


Z ciekawości - co skłoniło cię do takiego osądu?

@Anesa:
  • Odpowiedz
Ale bawi mnie to, że w ogóle wchodzicie w związki z takimi idiotami. Wy naprawdę tego nie widzicie już na samym początku relacji czy udajecie? XD


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: moja znajoma byla z jakimś toksykiem chorym na łeb, gdzie np. zamiast spędzić czas z nią, to w tym samym czasie gral w lola. Po jakimś czasie sie rozstala i ppwiedziała, że przez niego ma peoblemy psychiczne ¯\_(ツ)_/¯

#logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
Po co z nim trzymała? To był jakiś CHAD, jakiś Oskarek? Tak się pytam bo zwykłym facetom baby robią byle piekło z byle powodu a takim powyżej wybaczają wszystko.


@xaliemorph: wystarczy, że dziewczyna jest samotna i brakuje jej partnera, wtedy prawie każdego ci wybierze.

Przecież to jest częste. Partner może być #!$%@? i chamem, może ją traktować jak gówno jak jej chlopak, a ta dopiero po x razie na oczy przegląda.
  • Odpowiedz
No to chyba spoko? Przysługę Ci zrobił, a chwilówki raczej na to nie brałaś, więc przeżyjesz


@Wojt_ASR_: Jak to możliwe, że nigdy nie widziałem żeby takie wysrywy były plusowane kiedy dotycza faceta?
  • Odpowiedz
@Anesa: No jakbyś zrobiła odwrotnie to byłabyś roszczeniową księżniczką tak samo jak on był rozszczepionym księciem i kłamcą, już za pierwszym razem powinnaś się domyślić, że coś jest nie tak ale z doświadczenia wiem, że miłość nakłada klapki na oczy, trzymaj się mirko.
  • Odpowiedz