Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 549
Mój były postanowił zakończyć związek, żeby pojechać z kolegami na trzecie wakacje w ciągu kwartału. Do wszystkich 3 się dołożyłam i na żadne nie zostałam zaproszona, w sprawie jednych oklamal mnie ze nie może wziąć osoby spoza studiów, po czym wziął że sobą kolegę spoza studiów()
#logikaniebieskichpaskow
  • 227
  • Odpowiedz
@Anesa: długo byliście razem?

Generalnie to współczuję. Nie pierwszy raz słyszę o podobnej akcji, moja była zresztą tak została wykorzystana przez wcześniejszego chłopaka, koncerty, wyjazdy, brał od niej szmal a później sam jechał bo coś. A jak razem to na jej oczach poszedł w objęcia swojej przyjaciółki.

Później trochę odbiła na mnie, ale ja to mam #!$%@?. Niech ma, niech żyje, życie ze mną i tak nie było dla niej łatwe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anesa: no okej wszystko rozumiem ale może wina leży po twojej stronie? Może pewne zachowania sprawiły że twój chłopak się tak zachowywał i było to bardzo racjonalne zachowanie?
  • Odpowiedz
  • 1
@Anesa powinnaś grzecznie poprosić o zwrot twoich wkładów. Jak powie że nie to trudno bo umowy przecież nie spisaliscie. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Anesa to późno się zorientowałaś. Ale lepiej późno niż wcale. Teraz będzie lepiej :) ja jakiś czas temu również dalem dziewczynie ultimatum i również nie jesteśmy już razem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz