Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 549
Mój były postanowił zakończyć związek, żeby pojechać z kolegami na trzecie wakacje w ciągu kwartału. Do wszystkich 3 się dołożyłam i na żadne nie zostałam zaproszona, w sprawie jednych oklamal mnie ze nie może wziąć osoby spoza studiów, po czym wziął że sobą kolegę spoza studiów()
#logikaniebieskichpaskow
  • 227
  • Odpowiedz
@Anesa: Po co z nim trzymała? To był jakiś CHAD, jakiś Oskarek? Tak się pytam bo zwykłym facetom baby robią byle piekło z byle powodu a takim powyżej wybaczają wszystko.

I trudno się będzie porozumieć bo osoby zakochane, nawet sparzone ostro i tak nie potrafią obiektywnie ocenić i powiesz że CHAD wcale chadek nie był mimo że na większość wykopków byś rzuciła spojrzeniem pogardy.

Tak, kij w mrowisko. Tak to celowe.
  • Odpowiedz
@Anesa: Przykra sytuacja, trafił Ci się dzban do kwadratu co nie był Ciebie wart. Trzymam kciuki, żebyś się pozbierała i znalazła osobę, której będziesz mogła w 100% zaufać i dzielić z nią radości.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: ja dalej nie widzę, nie mogę odzytac jego intencji a on nie umie że mną rozmawiać


@Anesa:
- Mogło chodzić tylko o seks z tobą, a po prostu wydawałaś się mu mało interesującą osobą
- Czasem ktoś po prostu organizuje męski wyjazd, albo na tym wyjeździe dzieją się rzeczy ktorych nie chcemy robić przy partnerce

Nie znaczy to, że cie nie kochał. Człowiek robi to co mu się wydaje
  • Odpowiedz
a ty matki nie kochasz jeśli czasem wyjdziesz z piwnicy spotkać się z kolegami?


@Prof_Memologii Po pierwsze: Czy ty porównałeś matkę z dziewczyną? XD współczuję i przypominam, że w Polsce jest to zabronione.

Po drugie: piszesz "spotkać się kolegami", tylko jeśli umiesz czytać to sytuacja u OPki jest zdecydowanie inna. Nie chodzi tu o to, że typ się spotkał z kolegami XD
Jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem to zapraszam do dalszej
  • Odpowiedz