Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 549
Mój były postanowił zakończyć związek, żeby pojechać z kolegami na trzecie wakacje w ciągu kwartału. Do wszystkich 3 się dołożyłam i na żadne nie zostałam zaproszona, w sprawie jednych oklamal mnie ze nie może wziąć osoby spoza studiów, po czym wziął że sobą kolegę spoza studiów()
#logikaniebieskichpaskow
  • 227
  • Odpowiedz
to nie jest ani trochę przesada. Bywasz czasami na tagu przegryw? Xd


@Anesa: mam zablokowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Piszę zatem o ogóle wykopków, a w każdym razie toksycznej ich części. Jak mogą po kimś pojechać, to robią to bez pardonu. Byle się dowartościować.
  • Odpowiedz
ja go rzucilam

Mój były postanowił zakończyć związek


@Anesa Tak, wiem o co ci chodzi, że sam zrobił coś takiego, że ty nie mogłaś podjąć innej decyzji. I bardzo dobrze zrobiłaś.

Ale bawi mnie to, że w ogóle wchodzicie w związki z takimi idiotami. Wy naprawdę tego nie widzicie już na samym początku relacji czy udajecie? XD
  • Odpowiedz
@Anesa: Zasługujesz na kogoś lepszego. A co do tego komentarza, że tutaj są podwójne standardy to... typowy wykop jest typowy. Ja przestałam się praktycznie tu udzielać, bo to bez sensu. Jedyne dziewczyny, które się nadają na wypok to pick me girl.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anesa: jestem słaby w datach urodzinach/imieninach itp. Ale takim siurkiem to bym nie mógł być( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak poznałem moją żonę to od razu razem pojechaliśmy do Chorwacji(z moimi znajomymil, a potem na Woodstock (a poznaliśmy się pod koniec czerwca) ¯\_(ツ)_/¯ I praktycznie wszędzie razem jeździliśmy na wakacje. Oczywiście odzielne wyjścia też są od czasu do czasu.

Śmiecia trzeba wyrzucić, pozbierać się i szukać dalej.

Powodzenia!
  • Odpowiedz
@Anesa: I tak dzień po dniu wciąż się dzieje życia cud, każdy dobry uczynek nie będzie pamiętany, każdy choć najmniejszy zły gest nie będzie zapomniany. Każde dobro spotka kara a czas nie leczy ran.
  • Odpowiedz
@Anesa: wygląda na to że dobierasz sobie gosci którzy mają Cie w dupie, nie wiem czy chcą od Ciebie seksu, mieszkania, samochodu, ale napewno nie interesujesz ich Ty, co widać po tym jak Cię ten facet potraktował.
Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz być z kimś bo Ci się podoba, czy z kimś kto będzie Cie szanować.
To da się połączyć, ale trzeba zwracać uwagę na obie te rzeczy i nie
  • Odpowiedz
Do wszystkich 3 się dołożyłam i na żadne nie zostałam zaproszona


@Anesa: Takie rzeczy się nie dzieją. Nie mów, że mu jeszcze kieszonkowe płaciłaś? Niektórzy to się potrafią ustawić. Tak to sobie wyobrażam: Ej Anesa daj 50 PLN bo idę na piwko z kolegami. Ej Anesa jadę na wycieczkę z kolegami daj z 500 żebym się dobrze bawił xD
  • Odpowiedz
opisujesz na poczatku wpisów że był miły i empatyczny a później w komentarzach opisujesz jego zachowania jako totalnie jak u gbura i osoby bez cienia empatii. Coś tu się nie klei


@ImperiumCienia: Klei, klei. Był miły i empatyczny, bo chciał poderwać, a potem wyszła prawdziwa natura psychola/narcyza. Na to jest nawet termin "ciemni empaci". Połączenie czarnej triady z wysokim poziomem empatii.
  • Odpowiedz
@Anesa: Przykro mi :<
Mam nadzieję, że uda Ci się pozbierać :<

Swoją drogą, tak z obserwacji po swoich koleżankach
Niektóre dziewczyny są bardzo manipulowane i to tak mocno, że aż z boku widać kiedy ich partner ma osobowość psychopatyczną xD

Ale takie osoby w związku mają swoją partnerkę w małym paluszku, więc dopiero gdy tamta, toksyczna osoba sama odejdzie, zauważają jak bardzo przez cały związek były podatne na jej manipulacje
  • Odpowiedz