Wpis z mikrobloga

Czemu największy ból dupy o krytykę dyskryminacji mężczyzn na Ukrainie, w ramach której zakazuje im się opuszczania kraju mają neuropki?

To jakieś debile próby robienia na złość mężczyznom ze strony sfrustrowanych swoim żałosnym soyboyów, czy o co chodzi? Przecież lewica powinna być zadowolona, że młodzi mężczyźni mówią o równouprawnieniu, a tu mamy potężne zesrańsko i bredzenie o ruskich trollach, gdy nie popiera się zakazu wyjazdu mężczyzn z kraju w razie wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #rakcontent #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #wojsko #wojna #ukraina
Pobierz s.....i - Czemu największy ból dupy o krytykę dyskryminacji mężczyzn na Ukrainie, w r...
źródło: comment_1661234481whWzTNx1Xkv963ZNPlfzZ5.jpg
  • 90
@skitarii: tu chodzi o dwie rzeczy. A właścicie trzy.

1.
Taka krytyka jest na rękę putinowi. Krytykującym wcale nie chodzi o dobro mężczyzn, ale o dyskredytacje Ukrainy. Gdyby mężczyźni mogli swobodnie opuszczać ten kraj, to te same osoby pewnie by się przyczepiły, że Zelenski za dużo papieru toaletowego zużywa i tym samym niszczy klimat.
2.
Ukraińskich mężczyzn 'bronią' osoby, które przed wojna w Ukrainie postulowały, że obowiązkiem każdego mężczyzny jest oddać
1.

Taka krytyka jest na rękę putinowi. Krytykującym wcale nie chodzi o dobro mężczyzn, ale o dyskredytacje Ukrainy. Gdyby mężczyźni mogli swobodnie opuszczać ten kraj, to te same osoby pewnie by się przyczepiły, że Zelenski za dużo papieru toaletowego zużywa i tym samym niszczy klimat.


@PrzeKomentator: brednie. Większość krytyków pisze też o innych przypadkach dyskryminacji mężczyzn, jak np. @sildenafil nie wiedziałem jeszcze, żeby krytykował on Ukrainę w związku z innym tematem.
tak samo wygląda ewolucja prawaka konfabulanta, przed wojną parytety, równouprawnienie złe. Po 24.02 - musi być równouprawnienie, kobiety na front, zakazać wyjeżdżać z Ukrainy panie prezydencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dzangyl: możesz wskazać tego prawaka konfabulanta? Pamiętaj, to że ty coś widzisz nie znaczy, że występuje też poza twoją główką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skitarii: serio pytasz? Tyle pokemonów wpisuje podobne bzdury od kilku miesięcy, a taki oświecony człowiek jak ty nic o tym nie wie? Myślisz, że ja zbieram linki do wypocin konfabulantów i szurii? Wrzucam na czarną i już ich więcej nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ewolucja prawaków w piewców równouprawnienia i parytetów to największe zaskoczenie tego roku. Sam się tego nie spodziewałem.
tak samo wygląda ewolucja prawaka konfabulanta, przed wojną parytety, równouprawnienie złe. Po 24.02 - musi być równouprawnienie, kobiety na front, zakazać wyjeżdżać z Ukrainy panie prezydencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dzangyl: ale wiesz, ze to tylko trollowanie lewicy i wytykanie im kolejnych bledow logicznych?
Rownouprawnienie tak ale przy stole kierowniczym, w kopalni i jezdzeniu szambiarka juz nie.
Myślisz, że ja zbieram linki do wypocin konfabulantów i szurii? Wrzucam na czarną i już ich więcej nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dzangyl: to tez jest smieszne, ze ludzie przychodza na wypoka, zeby tworzyc kolka wzajemnej adoroacji i zyc w swoim swiecie. Ziomek, jak chcesz widziec tylko rzeczy, ktore ci odpowiadaja to idz na sok z buraka albo inny fanpage lewicy. Widocznie jestes za slaby psychicznie,
@PrzeKomentator: nie spełniam żadnych z 3 Twoich punktów. Wprost przeciwnie - równe prawa postulowałem na wykopie zanim to było modne. Od egalitaryzmu odszedłem właśnie po wybuchu wojny na Ukrainie bo zrozumiałem, że nieważne jak będę się starał to na końcu i tak mam mniejsze prawo do życia niż kobieta. I nic tego nie zmieni.

Ale ciężko jest to zaakceptować.
serio pytasz? Tyle pokemonów wpisuje podobne bzdury od kilku miesięcy, a taki oświecony człowiek jak ty nic o tym nie wie? Myślisz, że ja zbieram linki do wypocin konfabulantów i szurii? Wrzucam na czarną i już ich więcej nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dzangyl: no serio pytam. Możesz przedstawić takie osoby? Skoro tyle ich jest to nie powinieneś mieć problemu ( ͡° ͜ʖ ͡
@dzangyl: no serio pytam. Możesz przedstawić takie osoby? Skoro tyle ich jest to nie powinieneś mieć problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@skitarii: jestem w trakcie przygotowywania większego wpisu wraz z zrzutami ekranu historycznych wpisów i komentarzy osób, które wykazują sie najwieksza niekonsekwencją w tym temacie.