Wpis z mikrobloga

Czemu największy ból dupy o krytykę dyskryminacji mężczyzn na Ukrainie, w ramach której zakazuje im się opuszczania kraju mają neuropki?

To jakieś debile próby robienia na złość mężczyznom ze strony sfrustrowanych swoim żałosnym soyboyów, czy o co chodzi? Przecież lewica powinna być zadowolona, że młodzi mężczyźni mówią o równouprawnieniu, a tu mamy potężne zesrańsko i bredzenie o ruskich trollach, gdy nie popiera się zakazu wyjazdu mężczyzn z kraju w razie wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #rakcontent #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #wojsko #wojna #ukraina
s.....i - Czemu największy ból dupy o krytykę dyskryminacji mężczyzn na Ukrainie, w r...

źródło: comment_1661234481whWzTNx1Xkv963ZNPlfzZ5.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu największy ból dupy o krytykę dyskryminacji mężczyzn na Ukrainie, w ramach której zakazuje im się opuszczania kraju mają neuropki?


@skitarii: Bo krytyka tak zwanej "dyskryminacji mężczyzn" to tak naprawdę zakamuflowane wsparcie Rosji i rozbudzanie nastrojów antyukraińskich a nie żadna krytyka dyskryminacji mężczyzn. Jakoś nie widziałem ani słowa takiej krytyki ze strony tych "krytyków" w kierunku łapanek i siłowego wcielania mężczyzn do woja po stronie Rosyjskiej. Zobacz że łapanki w
  • Odpowiedz
Bo krytyka tak zwanej "dyskryminacji mężczyzn" to tak naprawdę zakamuflowane wsparcie Rosji i rozbudzanie nastrojów antyukraińskich a nie żadna krytyka dyskryminacji mężczyzn.


@Moisze: wiadomo, tak samo jak krytyka zakazu aborcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W końcu Putinowi zależy na tym, żeby było mniej Polaków i rozbudzenie nastrojów antyrządowych w kraju. Dlatego Strajk Kobiet to tak naprawdę ruskie
  • Odpowiedz
Tylko że niepokoje społeczne wywołało wprowadzenie drastycznego prawa a nie krytyka zakazu aborcji.


@Moisze: podobnie jak z drastycznym prawem zakazującym wyjazdu mężczyznom z kraju na Ukrainie.
  • Odpowiedz
Tak się składa że nie było żadnych niepokojów a jedynie krytyka jadąca na garbie mizogini.


@Moisze: skąd wiesz, jak całą swoją wiedzę o Ukrainie czerpiesz z wykopu? XD

Przecież w mediach ukraińskich jest sporo krytyki pod tymi zakazami.
  • Odpowiedz
@skitarii: Ale jak się Ukraińcom nie podoba to mają święte prawo to krytykować, ty za to jako osoba której nic do tego rozbudzasz tylko nastroje wśród Polskich środowisk mizoginistycznych i skrajnie prawicowych które żadnego zakazu nie mają (co jest swoją drogą absurdalne bo przecież środowiska te powinny szanować role płciowe i być forpocztą poglądu o konieczności obrony przez właśnie mężczyzn, powinni świecić przykładem a nie siać ferment)
  • Odpowiedz
Ale jak się Ukraińcom nie podoba to mają święte prawo to krytykować, ty za to jako osoba której nic do tego rozbudzasz tylko nastroje wśród Polskich środowisk mizoginistycznych i skrajnie prawicowych które żadnego zakazu nie mają (co jest swoją drogą absurdalne bo przecież środowiska te powinny szanować role płciowe i być forpocztą poglądu o konieczności obrony przez właśnie mężczyzn, powinni świecić przykładem a nie siać ferment)


@Moisze: tylko ty sobie
  • Odpowiedz
@skitarii: Dlaczego trzeba mówić? Strajk kobiet mówił o czymś co dotyczy ich bezpośrednio. Ty wtryniasz nosa w wewnętrzne sprawy Ukraińców. Dlaczego uważasz że masz prawo zabierać głos w tej sprawie?
  • Odpowiedz
  • 2
@skitarii bo nikogo to nie obchodzi, wszyscy nie mogą zostać w kraju, ratuje się kogo można i trzeba, a reszta musi walczyć, to sytuacja kryzysowa. Możesz sobie mówić o równouprawnieniu, ale jak wszyscy zostaną to dzieci i ich matki będą leżeć martwe na ulicach. Młode kobiety są dosyć ważne dla społeczeństwa, bo mogą rodzić dzieci, ale lepiej by wszystkich wybić i żeby nie było nikogo, a dzieci pozostawić w traumie. Nawet
  • Odpowiedz
Dlaczego trzeba mówić? Strajk kobiet mówił o czymś co dotyczy ich bezpośrednio.

@Moisze: trzeba mówić, żeby nie wprowadzono poboru znowu.

Ty wtryniasz nosa w wewnętrzne sprawy Ukraińców. Dlaczego uważasz że masz prawo zabierać głos w tej sprawie?


Uważam tak z tego samego powodu, z którego uważam że mam prawo mówić o zbrodniach Rosji ja Ukrainie i nie uważam tego za wewnętrzną sprawę Rosji i Ukrainy. Z tego samego powodu krytykuję przemoc domową wobec dzieci, nawet jeśli to jest wewnętrzna sprawa obcej
  • Odpowiedz
? Tyle pokemonów wpisuje podobne bzdury od kilku miesięcy, a taki oświecony człowiek jak ty nic o tym nie wie? Myślisz, że ja zbieram linki do wypocin konfabulantów i szurii?


@dzangyl: wszyscy to robią, a nic nie masz, żadnych linków. Myślałby kto że weźmiesz kogoś z czarnej listy i znajdziesz, no ale tak się nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego uważasz że masz prawo zabierać
Usmiech_Niebios - > ? Tyle pokemonów wpisuje podobne bzdury od kilku miesięcy, a taki...

źródło: comment_1661241256zYSfaDHSalovEDvj8EKvbL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bo nikogo to nie obchodzi, wszyscy nie mogą zostać w kraju, ratuje się kogo można i trzeba, a reszta musi walczyć, to sytuacja kryzysowa. Możesz sobie mówić o równouprawnieniu, ale jak wszyscy zostaną to dzieci i ich matki będą leżeć martwe na ulicach. Młode kobiety są dosyć ważne dla społeczeństwa, bo mogą rodzić dzieci, ale lepiej by wszystkich wybić i żeby nie było nikogo, a dzieci pozostawić w traumie. Nawet jakby pozwolili
  • Odpowiedz
@chwila: "młode kobiety mogą rodzić dzieci" - no i to jest kłamstwo, bo demografia wyraźnie pokazuje, że współczesne kobiety są w tej materii praktycznie bezużyteczne.
Ten argument miałby sens jedynie w przypadku, gdyby kobiety były zobligowane prawnie do posiadania potomstwa
  • Odpowiedz
Ten argument miałby sens jedynie w przypadku, gdyby kobiety były zobligowane prawnie do posiadania potomstwa


@OpresjaWsteczna: a po co prawnie? A może @chwila jest za tym, żeby młodym kobietom zakazać wyjazdu z kraju, chodzenia na studia i zarabiania tyle co mężczyźni? Wtedy same będą się zajmować rodzeniem wielu dzieci. Jeszcze nikt nie wymyślił lepszego sposobu na przywrócenie odbudowy demograficznej społeczeństwa, więc @chwila na pewno to popiera, bo przecież
  • Odpowiedz
Jeszcze nikt nie wymyślił lepszego sposobu na przywrócenie odbudowy demograficznej społeczeństwa,


@skitarii: myślę że nie doceniasz koleżanki, koleżanka na pewno jest za przymusowym zapładnianiem młodych kobiet. A inaczej odwrócone bykowe, w końcu napisała:

Młode kobiety są dosyć ważne dla społeczeństwa, bo mogą rodzić
  • Odpowiedz
Czemu największy ból dupy o krytykę dyskryminacji mężczyzn na Ukrainie, w ramach której zakazuje im się opuszczania kraju mają neuropki?


@skitarii: A czy ten ból dupy jest teraz z nami w pokoju? Jedynie krytykuję jęczybuly przegrywów jak @sildenafil, którym w ogóle nie zależy na prawach mężczyzn, a tylko na tym, aby się poużalać nad sobą i/lub dowalić tym znienawidzonym babom, co ich nie chciały. Przypominam, że obowiązkową służbę
  • Odpowiedz
myślę że nie doceniasz koleżanki, koleżanka na pewno jest za przymusowym zapładnianiem młodych kobiet. A inaczej odwrócone bykowe, w końcu napisała:


@Usmiech_Niebios: no tak, w końcu ograniczenie praw obywatelskich dla kobiet to jak ograniczenie możliwości wyjazdu za granicę dla mężczyzn, ale ona też przecież pobór pobiera siłą na front, a to da się porównać tylko do siłowego zapładniania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@skitarii społeczeństwo buduje się same, nie ma powodu by zabierać komuś prawa, ale jedynym czynnikiem jest by kobiety żyły xd dzieci jest mniej nie jest powodem, że mają prawa obywatelskie, ale jak funkcjonuje społeczeństwo. A musi funkcjonować tak by obywatele chcieli mieć dzieci.

Ja nie jestem za niczym i wojna to kryzys, nie mam na to żadnego wpływu ani żadna moja decyzja nie wpłynie zupełnie na nic. Tak samo jak mężczyźni
  • Odpowiedz