Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder
Nieznośne jest to wasze narzekanie na hipergamie i wymagania. Na tinderze i ogólnie w życiu jest ultramało atrakcyjnych facetów. A jak już się trafi jakiś 10/10 to się okazuje puszczalski albo tępy. Naprawdę nie da się znaleźć fajnego faceta. Większość nie umie nic zrobić w domu, bo myśli że lepiej fachowca wynająć, nie ma nic ciekawego do mówienia, nie ma charyzmy, i nie umie życ bez seksu.
Mojego ex moje przyjaciółki oceniły na 2/10. Nie wiem za cholere co one miały w tych mózgach (a ich obecni mężowie to kurde są -10000/10), no nieważne, dla mnie był około 6/10, ale jak go poznałam to skoczył 10/10, wszystko w nim się złożyło w jedną idealną całość. Od tamtej pory nie ma tak z nikim innym. Nie ma facetów typu whole package. Zawsze jakieś poważne ubytki. I nie wnoszą do mojego życia nic znaczącego. Miałam tylko jednego, a szukam w innych tego co w nim było fajne, i nie mają tego.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630140643a7d7b883c0ea2c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: najlepsze jest to, że w przypadku lasek jest dość podobnie. Ogólnie to teraz jest bardzo ciężko znaleźć ładną dziewczynę. Przeważnie nie mają żadnych zainteresowań i tej charyzmy o której piszesz, a seksu to by w ogóle nie uprawiały.
Większość ludzi woli pracę w korpo i na słuchawce, a jakieś tynkowanie i robienie kanalizacji to nie należy do czynności pierwszej potrzeby.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nieznośne jest to wasze narzekanie na hipergamie i wymagania.

TO jest udowodnione zjawisko. Nie jest to wymysł inceli czy co.

Na tinderze i ogólnie w życiu jest ultramało atrakcyjnych facetów.

To jest efekt hipergamii, to nie jest tak że jest mało atrakcyjnych facetów. Zresztą to widać po różnych tabelkach i tym podobne. I niestety facet na poziomie przeciętnym nie jest uznawany za atrakcyjnego. Dopiero na poziomie ponad przeciętnym.

A jak
Na tinderze i ogólnie w życiu jest ultramało atrakcyjnych facetów.


@AnonimoweMirkoWyznania: i tak samo kobiet xD

jak to jest, że według kobiet jest ultra mało atrakcyjnych facetów, za to kobiety to każda piękna xD

to się nie klei xD to, że stado spermiarzy wmawia wam bzdury to nic nie znaczy
@AnonimoweMirkoWyznania: To, że Ciebie paruje z takimi typami, to nie znaczy, że cały Tinder taki jest. Zresztą

Miałam tylko jednego, a szukam w innych tego co w nim było fajne, i nie mają tego.

świadczy, że chyba masz coś jeszcze do przepracowania, koleżanko.
1a6e1 9r33n: >Naprawdę nie da się znaleźć fajnego faceta. Większość nie umie nic zrobić w domu, bo myśli że lepiej fachowca wynająć

OPko ale:

1.ten cały tinder to dla ludzi z miast,praktycznie żaden sebek budowlaniec przecież tam się nie ogłosi i jak tak chcesz OPko- chłopaki z tagów #przegryw i #blackpill - zapraszam do zroastowania opki - szablon: "przecież kobiety nawet nie spojrzą na budowlańca czy innego takiego" XD

Zresztą ostatnio