Wpis z mikrobloga

Przerwa na dłuższy czas i po przerwie chyba już nie wracam na ten portal. Miejsce stało się zbyt negatywne i promuje patologiczne treści. Ostatnim czasem zaczęły się lincze na ludziach i nie chcę tak skończyć. Grożono mi też kilka razy za niepoprawne wpisy, a foliarze i przedstawiciele pewnej religii mi się odgrażali. Jeszcze jutro polecę trochę seriali w klimacie XIX wiecznego realizmu, bo taki trend w ostatnich latach powraca do łaski. Treści w języku polskim będą się pojawiać chyba tylko na Patronite, jeżeli tam można postować takie rzeczy, a nie komunikować się z ludźmi, ale nie wiem czy tak się stanie - zobaczymy do dwóch miesięcy czasu. Jak tam ruszy coś bardziej to będzie pisane więcej, będę polecał książki, może zrobimy serie esej tygodnia i większy przegląd lat 90. . Chciałbym również wrócić do pisania o grach. Przepraszam też, że olałem kontakt z darczyńcami na Patronite, tylko ja jestem człowiekiem, który postuje rzeczy i pochodzę jeszcze z ery sprzed Internetu i komórek. Nie posiadam nawet tableta i nie sprawdzam nałogowo mediów. Dziękuje za wsparcie i być może widzimy się za jakieś dwa miesiące na Patronite. Kontent w żadnym wypadku nie powinien być płatny, bo sam używam do tego archiwów narodowych czy innych blogów, ale nie ukrywam, że pieniądze się przydadzą, zwłaszcza w obecnej sytuacji finansowej. Treści będziecie mogli znaleźć regularnie gdzie indziej w innym języku, więc nie marnujcie pieniędzy.

#myrmekochoria #starszezwoje
  • 44
@myrmekochoria:

Ty opuszczasz mirko, Doug Demuro ograniczy kręcenie starszych samochodów... jeszcze trochę i int3rnet będzie służył tylko do trolowania i propagowania teorii spiskowych.
@myrmekochoria: szkoda. Choć z Twoimi poglądami nie zawsze mi po drodze, to jesteś jednym z niewielu wartościowych ludzi na tym portalu. Wielka szkoda, że tracimy dobry kontent. Do zobaczenia kiedyś. (,)