Wpis z mikrobloga

Przecież to obleśnie wygląda.


@aarahon: to tylko pieprzony wskaźnik naładowania baterii, jak może OBLEŚNIE wyglądać? Obleśnie to wyglądają osrane żule leżące w kałuży moczu i rzygów, ale wskaźnik baterii? Każdy lubi jak mu się podoba a większość pewnie nie zwraca na to w ogóle uwagi. Miałem różne telefony od ponad 20 lat ale nigdy nie podchodziłem z takimi emocjami do wskaźnika naładowania baterii xD
  • Odpowiedz
Serio? Przecież to obleśnie wygląda.


@aarahon: Masz za to wybór. Możesz to włączyć lub nie.

mam telefon z androidem i tego nie ma a wiesz czemu? Bo to nie jest zaimplementowane w systemie a jedynie w nakładce systemowej. Android jako taki nie posiada tej funkcji.


@aarahon: W iPhone jest zwykle tak, że jeśli nie ma czegoś w systemie to nie masz jak tego zrobić nawet za pomocą nakładki.
  • Odpowiedz
@Polanin: ale po co mam włączać coś co źle wygląda? Po prostu śmieszy mnie takie gadanie że to od dawna jest w androidzie jak tego w androidzie nie ma. Jest tylko w nakładkach producentów. Mam kolegę androidziarza który ma ból dupy że jego służbowa motorolka ma odwrotnie ustawione przyciski funkcyjne niż jego prywatny telefon. Ma jeszcze większy ból dupy jak mu mówię że siłą androida jest jego różnorodność i tak
  • Odpowiedz
ale po co mam włączać coś co źle wygląda?


@aarahon: nie mam pojęcia po Ty masz to włączać. Ważne, że ja mogę.

Mam kolegę androidziarza który ma ból dupy że jego służbowa motorolka ma odwrotnie ustawione przyciski funkcyjne niż jego prywatny telefon.


@aarahon: Mógł przestawić. Jego wybór.
  • Odpowiedz
Mógł przestawić tylko w swoim telefonie, w służbowym niestety nie ma takiej opcji.


@aarahon: oczywiście, że jest.

bo nie przeszkadzają Ci obleśne i po prostu złe
  • Odpowiedz
oczywiście, że jest.


@Polanin: nie ma. Przeszukaliśmy całe menu i wszystkie dostępne ustawienia. Nie ma takiej opcji ¯\_(ツ)_/¯

Swój dzwonek w iPhone ustawiałem 4 minuty. Tyle samo co w służbowym Redmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie ma. Przeszukaliśmy całe menu i wszystkie dostępne ustawienia. Nie ma takiej opcji


@aarahon: jest, można to ogarnąć jedną z tysięcy aplikacji.

Swój dzwonek w iPhone ustawiałem 4 minuty.

@aarahon: bez pomocy komputera? W takim razie szacun, że apple dogania konkurencję i już jest to możliwe. 3-4 lata była to wciąż technologia niebanalna.
  • Odpowiedz
jest, można to ogarnąć jedną z tysięcy aplikacji.


@Polanin: nie może zainstalować ŻADNEJ aplikacji.

bez pomocy komputera?


@Polanin: komputera musiałem użyć do wrzucenia dzwonka na oba telefony.
  • Odpowiedz
nie może zainstalować ŻADNEJ aplikacji.


@aarahon: To już nie jest wina androida. Do tego na iPhonie nawet mogąc zainstalować aplikację nie możesz zmienić tego ustawienia. Wielu innych zresztą też.

komputera musiałem użyć do wrzucenia dzwonka na oba telefony.


@aarahon: W przypadku iPhone-a musisz użyć do tego komputera. Do tego musisz mieć tam iTunes i zarejestrowane konto. Na androidzie nie musisz mieć komputera. Ściągasz mp3 i zaznaczasz, że to
  • Odpowiedz
Do tego na iPhonie nawet mogąc zainstalować aplikację nie możesz zmienić tego ustawienia. Wielu innych zresztą też.


@Polanin: w iphone nie ma przycisków funkcyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ściągasz mp3 i zaznaczasz, że to ma być Twój nowy dzwonek.


@Polanin: a, to automatycznie wrzuci go w listę dzwonków, przytnie, wytnie niskie i wysokie tony, znormalizuje i nie będzie tak że po usunięciu folderu w
  • Odpowiedz
w iphone nie ma przycisków funkcyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aarahon: I mieć nie może, bo nie masz wyboru.

a, to automatycznie wrzuci go w listę dzwonków, przytnie, wytnie niskie i wysokie tony, znormalizuje i nie będzie tak że po usunięciu folderu w którym się znajduje to on nie zniknie, tak?


@aarahon: Po raz kolejny: masz wybór. Jeśli chcesz to bez problemu też można
  • Odpowiedz
I mieć nie może, bo nie masz wyboru.


@Polanin: No jakbym miał wybór czy chcę raka to i tak bym nie chciał ¯\(ツ)_/¯

iPhone nie daje wyboru i było to dla mnie cholernie frustrujące.


@Polanin: tak, iPhone nie daje wyboru czy chcemy coś dobrego czy #!$%@?, Apple nie pozwala na #!$%@? rozwiązania ¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
No jakbym miał wybór czy chcę raka to i tak bym nie chciał ¯_(ツ)_/¯


@aarahon: Dlatego nigdy więcej nie zmusi mnie nikt do iPhone-a. Wolę mieć wybór niż być skazanym na raka.

Apple nie pozwala na #!$%@? rozwiązania


@aarahon: Super, że dba o mnie tak bardzo, że nie mogę ustawić swojego dzwonka bez przeglądania poradników i rejestrowania się w iTunes. Super, że nie mogę ustawić ikon tak jak
  • Odpowiedz
Super, że dba o mnie tak bardzo, że nie mogę ustawić swojego dzwonka bez przeglądania poradników i rejestrowania się w iTunes


@Polanin: Nie musisz się rejestrować w iTunes.

Super, że nie mogę ustawić ikon tak jak chcę, bo przecież ktoś w Kalifornii, wie lepiej niż ja, że ikonki muszą mieć niewyłączalne
  • Odpowiedz