Wpis z mikrobloga

Nie musisz się rejestrować w iTunes.

Super. Ściągać też nie muszę?

W telefonach z androidem też tego nie mogę zrobić

Całkiem możliwe, że mylisz przyciąganie do siatki z autorozmieszczaniem.

już można z tego co kojarzę.

Świetna wiadomość. Tylko 15 lat po Androidzie.

Inni producenci nie chcą iMessage ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście.
"I am concerned [that] iMessage on Android would simply serve to remove an obstacle to iPhone
Super. Ściągać też nie muszę?


@Polanin: Nie, wystarczy program 3utools

Całkiem możliwe, że mylisz przyciąganie do siatki z autorozmieszczaniem.


@Polanin: mówię o tym że większość ma menu z aplikacjami a ja chcę wszystko na pulpicie z alfabetycznym rozmieszczeniem. W iPhone to usunęli a bardzo za tym tęsknię tak jak za małymi telefonami ale nikt oprócz apple takich nie robi.

Oczywiście.


@Polanin: nie chcą, gdyby zapłacili za używanie iMessage to
Nie, wystarczy program 3utools


@aarahon: Czyli zamiast iTunes muszę ściągnąć 3utools? Genialne posunięcie Apple chroniące przez "#!$%@?" rozwiązaniami.

mówię o tym że większość ma menu z aplikacjami a ja chcę wszystko na pulpicie z alfabetycznym rozmieszczeniem. W iPhone to usunęli a bardzo za tym tęsknię tak jak za małymi telefonami ale nikt oprócz apple takich nie robi.


@aarahon: W androidzie możesz mieć pulpit ze swoim ikonami, możesz je dublować na
Czyli zamiast iTunes muszę ściągnąć 3utools? Genialne posunięcie Apple chroniące przez "#!$%@?" rozwiązaniami.


@Polanin: generalnie żeby zainstalować jakąkolwiek sensowną aplikację na androidzie to musisz się zarejestrować tak jak w apple żeby ściągnąć dzwonek, nie wiem więc o co Ci chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

możesz mieć


@Polanin: nawet bez pobierania jakichkolwiek aplikacji? No nie, przesunięcie z dołu do góry wraz otwierało menu zamiast centrum sterowania jak
generalnie żeby zainstalować jakąkolwiek sensowną aplikację na androidzie to musisz się zarejestrować tak jak w apple żeby ściągnąć dzwonek, nie wiem więc o co Ci chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aarahon: Może o to, że dzwonek to nie aplikacja? Do tego nigdzie nie musisz się rejestrować, bo jak się uprzesz to możesz zgrać po USB plik apk i zainstalować bez rejestracji.

nawet bez pobierania jakichkolwiek aplikacji? No
Może o to, że dzwonek to nie aplikacja?


@Polanin: może jednak jest pobierany ze sklepu?

System, który ma wszystko od razu poinstalowane jest bez sensu choćby ze względu na miejsce.


@Polanin: no jakoś Windows to ma i nic nie muszę ściągać żeby menu start przestawić.

iPhone, albo ma jakąś funkcję od razu, albo nie ma i wtedy nic z tym nie zrobisz.


@Polanin: przynajmniej wiem że działa dokładnie tak
może jednak jest pobierany ze sklepu?


@aarahon: Może jednak nie?

no jakoś Windows to ma i nic nie muszę ściągać żeby menu start przestawić.

No właśnie, w iPhone nie możesz tego przestawić nigdy. W Androidzie czasem możesz, czasem nie. Ale jak już nie możesz to sobie ściągasz co potrzeba i już możesz.

przynajmniej wiem że działa dokładnie tak jak powinna.

No, bo jak nie ma danej funkcji, to nie może źle
Może jednak nie?


@Polanin: No ja tam korzystam z legalnej muzyki :)

Ale jak już nie możesz to sobie ściągasz co potrzeba i już możesz.


@Polanin: razem z milionem wirusów :P

No, bo jak nie ma danej funkcji, to nie może źle działać.


@Polanin: ja bym nie chciał taniego domu który może się w każdej chwili zawalić.

Jakie są zalety integracji w systemie, jeśli nie możesz tego używać w
No ja tam korzystam z legalnej muzyki


@aarahon: A co ma jedno do drugiego? Mp3 to nie musi być muzyka.

razem z milionem wirusów :P


@aarahon: Rzeczowa uwaga. Szanuję.

ja bym nie chciał taniego domu który może się w każdej chwili zawalić.

Cena tu nie ma nic do rzeczy. Dom zresztą też, ale jeśli chcesz się bawić w przenośnie to ja bym wolał dom, w którym mogę wybrać meble, albo
A co ma jedno do drugiego? Mp3 to nie musi być muzyka.


@Polanin: masz ustawiony własny utwór na dzwonek?

Rzeczowa uwaga. Szanuję.


@Polanin: niestety, aplikacje pobierane i instalowane z plików apk takie są.

Cena tu nie ma nic do rzeczy. Dom zresztą też, ale jeśli chcesz się bawić w przenośnie to ja bym wolał dom, w którym mogę wybrać meble, albo chociaż je przestawić, ale co kto woli.


@Polanin:
masz ustawiony własny utwór na dzwonek?


@aarahon: Nie mam ustawionej muzyki na dzwonek.

niestety, aplikacje pobierane i instalowane z plików apk takie są.

Nie są. APK to często identyczne pliki jak ze sklepu google.

oczywiście że ma. To jest dom w którym źle zrobiono losowe rzeczy, nie masz pewności że ma w ogóle fundamenty albo że stropy mają zbrojenie. Nigdy nie wiesz co zostało źle zrobione.

Tyle, że tak nie jest.
Nie mam ustawionej muzyki na dzwonek.


@Polanin: czyli masz prawo do rozpowszechniania tej mp3?

Nie są. APK to często identyczne pliki jak ze sklepu google.


@Polanin: no nie bardzo... xD

Tyle, że tak nie jest. To zwykły dom. Jak chcesz bajery to płacisz za bajery, jak ma być prosto to jest taniej. Ty przepłacasz za dom, który z zewnątrz wygląda ładnie, ale w środku nie możesz go urządzić.


@Polanin:
czyli masz prawo do rozpowszechniania tej mp3?


@aarahon: Poczytaj o prawie autorskim. Na przykład o dozwolonym użytku osobistym. Do tego niczego nie udostępniam.

no nie bardzo

No bardzo, bardzo.

a w zwykłym domu nie trzeba sforsować drzwi żeby wyciągnąć pieniądze które się w nim znajdują?

W zwykłym domu mogę sobie wstawić takie zamki jak mi się podobają. No i mogę go urządzać jak chcę, zamiast mieszkać w generycznym pokoju hotelowym.

czyli
No bardzo, bardzo.


@Polanin: no właśnie nie,

W zwykłym domu mogę sobie wstawić takie zamki jak mi się podobają. No i mogę go urządzać jak chcę, zamiast mieszkać w generycznym pokoju hotelowym.


@Polanin: A widzisz, w samsungu nie można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli wydajesz 4000 na telefon to mimo, że po 7 latach jest przestarzały o jakieś 4 lata to rzeczywiście możesz czuć pokusę trzymania