Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Positano1: nie chodzi o to co to daje i czy w ogole. Chodzi jak zawsze o to, że apple i nieztety niektóre osoby zamknięte w ich ecosystemie "jarają" się innowacjami które dla androida są normą bądź są popularnie dostępne od co najmniej kilku lat.
To tak jakby dzis jakaś marka motoryzacyjna wprowadziła np asystent zmiany pasa i próbowała to reklamować jako własną innowację w dziedzinie motoryzacji.
Niestey aplle robi takie akcje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tellet: ty tak serio z tym drukowaniem? Chyba dawno nie miałeś androida. Akurat pracowałem przy testach w Samsung i już galaxy s5 umial drukować bezpośrednio po wifi direcr bez żadnych dodatkowych apek
Za to iphone nie potrafi wysyłać mms. I można tak bez końca


@eshape55: Lol oczywiście, ze potrafi. Za to android nie potrafi wysłać zdjęcia ani filmu w bezstratnej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rain_: To jest jakieś uniwersum apple, chyba z godzinę szukałem u żony w IP13 opcji wyświetlania procentów baterii i ni #!$%@? nie byłem w stanie uwierzyć, że nie ma takiej opcji xD
@Polanin: nieee, wysyłam xD zwłaszcza jak mają załączniki, które potrzebuję mieć na papierze a nie pokazywać je na 6-7' ekraniku xD

bezpośrednio po wifi direcr

@eshape55: jo jo jo, poczekaj tylko odłączę się od sie...
Nawet nie chce mi się poruszać tego, ile drukarek obsługuje ten direct, tworząc własną niezabezpieczoną sieć xD do której trzeba się przełączyć xDD, gdy w airprincie siedzisz w jednym wifi i z większości wbudowanych aplikacji
jo jo jo, poczekaj tylko odłączę się od sie...

Nawet nie chce mi się poruszać tego, ile drukarek obsługuje ten direct, tworząc własną niezabezpieczoną sieć xD do której trzeba się przełączyć xDD, gdy w airprincie siedzisz w jednym wifi i z większości wbudowanych aplikacji klikasz guzik i pchasz do drukarki.


@tellet: co Ty piszesz? Mam jakąś drukarkę Brothera za 400 zł. Nie tworzy żadnej sieci. Drukuje sie identycznie jak z laptopa.
no w ogóle


@Angel_of_death: a to przepraszam, widać mój telefon z czterordzeniowym procesorem i 2gb ram jest za słaby żeby obsłużyć takie rozwiązanie.

@Cyslav: to akurat wygląda źle.

-stan w postaci paska w ikonie baterii i% po prawej


@mamabijeatataniezyje: Serio? Przecież to obleśnie wygląda.

jak nie ma jak jest.


@JaFracek: jak nie ma we wszystkich to znaczy że nie ma tego w androidzie a jest jedynie w danej
@Jasiu780: HP dzierży patent do ikonki baterii z procentowym naładowaniem w środku tej ikonki. Apple nie mogło się z nimi dogadać lub nie chciało płacić za użycie. Wcześniej wskaźnik baterii w iOS był obok ikonki baterii, a nie w środku, ale od czasu notcha musieli to wywalić bo się nie mieściło.