Wpis z mikrobloga

@Fracture: sam oddałem temu kraju 18 miesięcy życia z dumny wpis "szeregowy" w książeczce wojskowej. Generalnie nie mam nic przeciwko WP ale kierowanie tam pod przymusem młodych ludzi tylko ze względu na płeć jest #!$%@?ństwem i jedynie stare dziady oraz kobiety mogą mieć 0 RiGCZ by upierać się o zmuszanie młodych mężczyzn do obowiązkowej służby wojskowej.
@Krysztalowa: Jak sama widzisz gówno zdziałałyście, tylko patopolicja was pałowała ¯_(ツ)_/¯ . Nic nie dadzą protesty wobec obecnej władzy - przydałaby się jakaś grupa wywrotową i #!$%@? zamachu stanu. A na tym niestety mało kto się zna.
@Krysztalowa: Ale co ty #!$%@? porownujesz xD. Wyście #!$%@? zrobiły, byłem nawet na waszych protestach i też waliłem bekę z PiSu - czyli robiłem to co wy. Tyle że ja jestem świadom że takim czymś gówno osiągnę a ty się nosisz jak bohaterka a jedyne co osiągnęliście to #!$%@? od psiarni xDDDDDDDDDDD. Jak ktoś zna wynik walki to szuka lepszego sposobu niż pójście, dostanie #!$%@? i nic nie osiągnięcie xD. Ja