Wpis z mikrobloga

prądem ich razi? No super zabawa


@wyjechany: czasem masz opcję wyboru jak bardzo może Cię obsługa "poszturchać" Większą immersja, a mi na przykład nie przeszkadzałoby walnięcie paralizatorem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@cheeseandonion: W Polsce też jest taki dom strachów w Krakowie - Lost Souls Alley. Byłem na podstawowym poziomie z dziewczyną, dla mnie petarda a ona wyszła po 3 minutach. Zależy jak kto lubi adrenalinę i jak się wczuje. Ja się cały czas śmiałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
@cheeseandonion: ja nie kumam, może dlatego że nigdy w takiej zabawie nie uczestniczyłem, czemu oni się boją? Przecież jak idziesz do takiego domu strachu, to wiesz, że cię będą straszyć. I jak masz tego świadomość, to powinieneś wiedzieć, że ten "potwór", który przed tobą stoi, to przebrany aktor i krzywdy ci nie zrobi.
  • Odpowiedz
  • 99
@potatowitheyes grając w horrory siedzisz przed kompem i też nie powinieneś się bać, a grając w taka amnesie można się posrac :)
W Bydgoszczy jest takie coś że straszą cie w piwnicy też w ala escaperomie, kumple był i mówi że jak masz słabe serce to lepiej nie iść xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Ko_Otu: aż nabrałem ochoty się wybrać do takiego miejsca, bo może faktycznie kozaczę przez neta, a w rzeczywistości może będę piszczał ze strachu jak kolesie z filmiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: Tak jak napisał @potatowitheyes, to że masz świadomość gry dużo nie zmienia. Byłem we wspomnianym wyżej Lost Souls Alley w Krakowie i naprawdę poziom immersji jest świetny. Po prostu czujesz się jakbyś był w horrorze. Na poziomie, na którym ja byłem nie ma rażenia prądem ale na wyższych już podobno tak i do tego w trakcie gry porywają jedną osobę z ekipy i musisz wtedy samodzielnie działać.
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: Czasem warto samemu się nakręcić i nakręcać grono nawzajem. Wiadomo, można iść ze świadomością że nic Ci się nie stanie i sobie przejść przez taki dom strachów ale gdzie tu zabawa? Lepiej nakręcać towarzystwo i się dobrze bawić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
grając w horrory siedzisz przed kompem i też nie powinieneś się bać, a grając w taka amnesie można się posrac :)


@Ko_Otu: no ok można się jednorazowo w danej sytuacji przestraszyć, jak w jump-scare, ale po pewnej chwili powinno się już ogarnąć a nie robić pod siebie dalej w kącie xD
  • Odpowiedz