Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ko_Otu: @labla: bazując na plusach jego i twojego komentarza, oraz agresywno prowokującym drwiącym tonie twojej wypowiedzi, stwierdzam że pokazałeś postawę intellectually superior freethinkera, czym sprowokowałeś do dyskusji.
Później "uargumentowałeś" to że amnezja to gówno tym ze silent Hill czy alien isolation byl o niebo lepszy pod kazdym względem
Następnie atakujesz ponownie rozmówcę który normalnie ci odpowiada argumentując to sensownie.
Następnie implikujesz ze to co pisales to tylko subiektywna opinia.
Kolega Ci odpowiada i pyta czemu sie #!$%@? w takim razie?
Incydent
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Przecież jak idziesz do takiego domu strachu, to wiesz, że cię będą straszyć. I jak masz tego świadomość, to powinieneś wiedzieć, że ten "potwór", który przed tobą stoi, to przebrany aktor i krzywdy ci nie zrobi.

@potatowitheyes: tak możnaby pomyśleć, ale sam po wizycie w Lost Souls Alley mogę Ci powiedzieć, że ta świadomość nie ma zadnego znaczenia i adrenalina skacze w kosmos:)
  • Odpowiedz
  • 11
@ThisMorison też byłem w tym domu strachu. Byliśmy we 3, po minucie zostało nas tylko dwóch bo jednego ziomka #!$%@? za to, że jebnął odruchowo pierwszemu potworkowi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Klim4s: Ogólnie to tak są takie poziomy, że podpisujesz oświadczenie, że oni nie biorą odpowiedzialności za to co może Ci się stać. Też jest rażenie prądem, porywanie, szarpanie, niszczenie ubrań itp. Można w opiniach poczytać jak niektórzy dostali tam lekki #!$%@? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@ThisMorison wiem o tym doskonale, wybraliśmy opcję tylko z lekkim pieszczeniem. Ale mimo wszystko zabawa świetna, chyba przez godzinę po miałem jeszcze przyspieszone tętno xD
  • Odpowiedz
@Klim4s: Poszedłbym jeszcze raz ale z ekipą kumpli bo jak się okazało my byliśmy we dwoje z dziewczyną i jeszcze trzy dziewczynki ok. 14 roku życia więc jak moja się poddała to tamte trzymały się mnie za ręce i chodziły jak cień przez godzinę xD
  • Odpowiedz
@Aou: To może ty tak reagujesz, ja się bardzo dobrze bawiłem i klaun był zawiedziony bo kazał mi się bać, zamknął mnie w trumnie na której usiadł a tym dziewczynkom kazał robić pajacyki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz