Wpis z mikrobloga

@Ko_Otu tak tak, uwielbiam takie #!$%@? że coś tam się rozkręca od połowy

Jak mnie gra jakoś specjalnie nie wciągnie przez parę h to wybacz, nie będę na siłę męczył bo nie wierzę w 'rozkręcanie się od jakiegoś tam momentu'
@labla aha, czyli nie przeszedłeś... N Ba, nie doszedłeś nawet do połowy ale mówisz że gówno? Skomentuje to tak : XDDDD Z ciekawości poszukałem tematów na reddicie gdzie porównuja amnesie z alienem i większość głosów jest ze amnesia lepsza.

Edit. Na gry-online, steam i epic amnesia również ma lepszą ocenę
@labla a co mnie interesuje opinia jakiegoś randoma. Najpierw się #!$%@?, a potem pytasz czy odrozniam subiektywna opinie od głosowania na forum (°° .

Dobra czaje, fani amnezji to normictwo co je gówno a alien i silent Hill 7/10 jest lepszy.
Dzięki za twoje zdanie, miłego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@labla: ale @Ko_Otu: ma rację. Przeciez w amnezji chodzisz z lampka, nie bijesz sie z nikim a i tak odzie sie zesrac. Nie wiem dokad doszedłem ale jedyny enemy jakiego widzialem to jakis bialy #!$%@? i potrafi napędzić stracha( ͡° ͜ʖ ͡°) i podchodziłem kilka razy do amnezji, i mimo ze nie niektóre rzeczy oskryptowane to kilmat jest kozacki w tej grze.

Alien isolation xD zaczlem
@PonuryZielarz do tego co chwilę głosy jakby potwór był za tobą a tam nic nie ma. Tam straszna jest świadomość tego potwora a nie sama jego obecność. Do tego schemat zmęczenia psychicznego od siedzenia w ciemności. Lamp mało, a im więcej siedzisz w cieniu tym większe jazdy masz na bani.
@wyjechany: @deloren: Tak jak kolega- polecam Lost Souls w Krakowie. Takie coś Cię spotyka w kilku miejscach. Zabawa jest względnie bezpieczna, a po przejściu euforia.
Btw, Panowie z filmiku to trochę przesadzają, my byliśmy na double date i dziewczyny mniej #!$%@?ły niż oni xD