Wpis z mikrobloga

No to #pasibus zmienil menu, 30zł za burgera - nie ma juz XL, sprzedaja tylko małe, z kotletem wielkosci tego nie wiem, niewiele grubszy jak w maku, w smaku dużo gorzej niż kiedyś. Ogolnie widać, że idą w sieciowy fastfood raczej średniej jakości, słabo. Przegladam pizzerie, a tu np w takiej Bube (lubie ich, mają dobre ciasto i ogolnie zawsze świeże składniki) margarita 42cm za 45zł. The fuck.

#jedzenie71 #wroclaw #zalesie
  • 86
@NaglyAtakGlazurnika: akurat w mc nie jem burgerów, ale mam porównanie z burgerownią w innym mieście, to tam jesz burgera i to jest uczta, każdy kęs to metafizyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w pasibusie nie dość, że się nie najadłam, to jeszcze było takie 5/10 (w sumie smaczne, ale bez szały).
@Kressska
@pasta_alla_carbonara Od kiedy pamiętam Pasik byl #!$%@? ale hajp był tak duży, że głosy rozsądku się nie przebijały. Między innymi Majonezowy Golem był za to odpowiedzialny. Szczytem żenady były ich frytki. Pasibus nigdy nie miał podjazdu do Soczewki, Ltd czy Moa a teraz to już może rywalizować co najwyżej z Burger Kingiem, bo już nawet nie z Max Premium Burgers.
@pasta_alla_carbonara: szkoda, lubiłem Pasika za ich zestaw 6x pasik. Innych burgerów nie próbowałem, ale w Siechnicach kiedyś z różową trafiłem na budę i rozmiar buły czy ilość frytek mnie zgniotła. Szkoda, że nie dowożą do Wrocławia, bo częściej bym brał. Na miejscu ciężko zjeść, bo niestety człowiek cały się upierdzieli.
@wiktorek_pl: soczewka była spoko, ale ppoziom ich obsługi był fatalny, z dwa razy mi sie zdarzylo wyjść z restauracji po ~15min bo nikt do mnie nie podszedł. Moa mi nigdy nie leżały, strasznie ciężko się to jadło, a ilość bułki to troche była przeginka. Mi pasibus na poczatku bardzo smakował, jakość spadła jak przenieśli produkcję mięsa gdzies pod wrocław czy nawet jelenia górę i zaczeli je mrozić.