Wpis z mikrobloga

Byłem dziś na domówce. Sprawy potoczyły się w taki sposób, że nad ranem przelizałem się z MILFem. Ogólnie to bardziej ona się do mnie kleiła, a ja nie do końca chciałem się nawet z nią całować (w sensie na początku chciałem, ale po 2 minutach miałem już dość ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Podczas całowania spytała się mnie czy do niej pojadę na noc, ale zmyśliłem, że nie mogę, bo coś tam rano muszę być w domu, a potem poszliśmy do kibla, gdzie chciała mi zrobić loda, jednak mi nie stawał (dzień wcześniej 3 razy waliłem konia ( ͡° ͜ʖ ͡°)) powiedziała mi, że nic nie szkodzi, żebym się nie przejmował, co było miłe, choć tak naprawdę miałem na to w%#!$%@? po całości, a nawet widziałem pozytyw, że przynajmniej nie będzie nalegała na penetrację. Skończyło się na macaniu i lizaniu, które trwało zdecydowanie za długo (pół godziny czy coś takiego), mimo niezłej kondycji myślałem, że mi serce siądzie.

Mam parę przemyśleń po tym wydarzeniu:
- Przez długi czas w życiu wahałem czy lepsze jest życie rozwiązłe seksualnie czy posiadanie stałego partnera, czasem fantazjowałem o tym jak rucham co tydzień inną babę, innym razem myślałem, że chciałbym poznać jakąś dziewczynę i zostać z nią na całe życie.
Teraz zmieniła mi się perspektywa; mimo tego, że miałem okazję uprawiać "dziki seks" z randomową bardzo atrakcyjną laską, to mało mnie to kręciło, wręcz trochę brzydziło. Uważam teraz, że taki tryb życia playboya, to zdecydowanie nie dla mnie, pewnie będę o tym fantazjował waląc konia, ale realnie nie chcę nic działać w tym temacie. Chcę znaleźć dziewczynę związać się z nią i dopiero po jakimś czasie od wejścia w związek uprawiać seks.

- Duża ilość partnerów seksualnych mnie odrzuca od dziewczyny, rozumiem jak działa świat i nie wymagam aby w wieku 20 paru lat była dziewicą, ale co innego dawać na imprezie, a co innego mieć chłopaka.

- Bardzo ważny jest dla mnie "charakter" u kobiety, może nawet bardziej od wyglądu. Wiem, że brzmi jak truizm, ale okazja przer00chania atrakcyjnej dziewczyny mi przeszła, bo po prostu nie pociągała mnie w sensie intelektualnym. Wcześniej myślałem, że ok związek trzeba coś więcej, ale do ruchania nie i jakbym miał okazję to bym korzystał, teraz uważam, że nawet do r00chania potrzebuję zarówno pociągu intelektualnego i fizycznego.

- Nie przeszkadza mi już bycie prawikiem, od 19 roku życia miałem kompleks na tym punkcie, ale dziś, po możliwości przełamania tego, a do tego usłyszeniu i zobaczeniu wielu historii młodych związków, nie żałuję. Nie żałuję tego, że nie miałem nastoletniej miłości i całej tej otoczki j^*ańska na imprezach, po klubach czy gdziekolwiek, jakoś cała presja ze mnie zeszła. Nie znalazłem jeszcze tej osoby, z którą chciałbym uprawiać seks, a jak nie znajdę przez najbliższe 10 lat, to w sumie ch&* w to.
Przed społeczeństwem i tak będę udawał, że r00chałem, bo tak to gówno działa haha chłop 23 lata nie r00chał ale śmieszne, ale najważniejsze, że kiedyś czułem się z tym źle sam ze sobą, teraz już nie.

- Chyba czas najwyższy rzucić alko, nie chodzi o to, że piję go za dużo, ale czuje się po nim beznadziejnie, nawet po małych ilościach. Teraz siedzę, mam mdłości i ciężką głowę, mimo tego, że nie wypiłem dużo. No i chyba k00taz mi nie staje jak jestem za dużo wypiję.

Wjadę teraz na jakiś #gymcel i #rozwojosobisty i nie będę szukał żadnej baby tylko skupię się w 100% na sobie, jak się jakaś znajdzie to fajnie, jak nie to nie. A teraz wracam do walenia konia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wychodzimyzprzegrywu #zwiazki #seks #incel #volcel #redpill #mgtow
  • 8
@OktawianAugust: szacun za fajny i emocjonalny wpis,doslownie to samo,dalem sobie spokoj z babami.Ogladajac to wszystko dookola,zdaje mi sie,ze nigdy nie znajde babki,a nie mowiac o takiej,co jest atrakcyjna,a nie byla przebita przez 10 knag,dalem sobie spokoj,mowie sobie takie bajkowe stwierdzenie,moze surrealistyczne,znajdzie sie super,nie,to trudno.
Postawilem na siebie,chodze na silke,studiuje inz,od razu po ukonczeniu planuje studiowac ekonomie,ucze sie 3 jezykow obcych,ang wiadomo,rosyjskiego bo podoba mi sie i sprawia mi to przyjemnosc,uwielbiam kulture