Wpis z mikrobloga

Vox FM to radio dla debili.
Siedzę sobie w robocie i akurat puścili wiadomości w radiu voxfm. Prezenter opowiada jak znaleziono porzuconą małpę na działkach, i w trakcie gdy o tym mówił puścili odgłosy małp. Powrót do audycji po wiadomościach i tam podobnie, dwóch debili udaje małpy na wizji :/.
Niestety, w robocie jest tylu fanów tego kretyńskiego radia że zmiana na inny kanał nie ma sensu, bo zaraz znowu zmieniają na to gówno.
Czasami czuję się przez to jak więzień w Guantanamo którego torturuje CIA, meh dobrze że piątek.

#pracbaza #zalesie #radio
picasssss1 - Vox FM to radio dla debili.
Siedzę sobie w robocie i akurat puścili wia...

źródło: comment_1659676478UtSWBEilMDKj9AW6AYH3Oe.jpg

Pobierz
  • 122
@Koronanona chyba nie znasz Vox xd

w rmf masz mimo wszystko muzykę z normalnych list przebojów, a nie o cyganach, masz najważniejsze wiadomości o świecie i masz wywiady z politykami, a nie gwiazdami disco polo, nie mówiąc już o mnóstwie świetnej dziennikarskiej roboty w rmf

Ja nie mówię, że rmf jest jakimś dobrym radiem, ale VOX to jest dno pod każdym względem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@picasssss1: akurat szczerze pisząc wołałem słuchać Vox FM niż RMF max czy radio eska gdzie wciągu dnia potrafili w kółko zagrać 5 razy jeden i ten sam kawałek. Jak robiłem 5 dni to już wiedziałem jaki kawałek będzie o danej porze. Dla tego wolałem Fox FM. Bo tam przynajmniej była różnorodność Muzyki. Jak disco z pola nie trawię to te z początku lat 90 jeszcze się na tej stacji dało słuchać