Wpis z mikrobloga

Vox FM to radio dla debili.
Siedzę sobie w robocie i akurat puścili wiadomości w radiu voxfm. Prezenter opowiada jak znaleziono porzuconą małpę na działkach, i w trakcie gdy o tym mówił puścili odgłosy małp. Powrót do audycji po wiadomościach i tam podobnie, dwóch debili udaje małpy na wizji :/.
Niestety, w robocie jest tylu fanów tego kretyńskiego radia że zmiana na inny kanał nie ma sensu, bo zaraz znowu zmieniają na to gówno.
Czasami czuję się przez to jak więzień w Guantanamo którego torturuje CIA, meh dobrze że piątek.

#pracbaza #zalesie #radio
picasssss1 - Vox FM to radio dla debili.
Siedzę sobie w robocie i akurat puścili wia...

źródło: comment_1659676478UtSWBEilMDKj9AW6AYH3Oe.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@picasssss1: Vox to najgorsze radiowe ścierwo ever. Już współpracowników udało mi się nauczyć, że jak ja jestem to zmieniam na jakieś lepsze radio, choćby RockRadio i powoli kult voxa wymiera. Jako kompromis ustaliliśmy RMF Max - przy voxie to niebo a ziemia. Jeszcze czasem się zdarza, że jeden fan disco polo odpali voxa, ale ta stacja już zaczyna przeszkadzać nie tylko mi, więc jest postęp ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
edynym radiem obecnie, którego da się w dzień słuchać bez odruchu wymiotnego jest Dwójka


@Nienachalny_Janusz: do Twojej (bardzo dobrej, nawiasem mówiąc) listy dodałbym jeszcze RMF Classic. Może i sporo powtarzających się kawałków, ale muzyka filmowa zawsze na propsie.
  • Odpowiedz
@Brakus: Mam flashbacki. To jest już samo w sobie żenujące, a jeszcze gorsze są komentarze słuchaczy na ten temat (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kawior2007 @picasssss1 : leci niestety to samo gówno co na Esce i RMF max. Nie da się teraz ich słuchać. Ciągle te same kawałki, te same reklamy co na zetce i RMF (te z Cleo doprowadzają mnie do mega #!$%@? juz) do tego wymuszone śmiechy "ekipy" porannej zmiany. Dlatego w pracy puszczam sobie jakieś regionalne radia (a to radio Fest ze Śląska, a to Trendy radio z podkarpacia, albo radio
  • Odpowiedz
Zresztą jest jeszcze głupsza stacja nie pamiętam jej nazwy ale prowadzący dzień w dzień śpiewa sto lat do różnych piosenek i tego się po prostu nie da słuchać


@Lardor muzo fm xD straszna krindżuwa to śpiewanie, a szkoda, bo fajną muzykę puszczają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz