Wpis z mikrobloga

Vox FM to radio dla debili.
Siedzę sobie w robocie i akurat puścili wiadomości w radiu voxfm. Prezenter opowiada jak znaleziono porzuconą małpę na działkach, i w trakcie gdy o tym mówił puścili odgłosy małp. Powrót do audycji po wiadomościach i tam podobnie, dwóch debili udaje małpy na wizji :/.
Niestety, w robocie jest tylu fanów tego kretyńskiego radia że zmiana na inny kanał nie ma sensu, bo zaraz znowu zmieniają na to gówno.
Czasami czuję się przez to jak więzień w Guantanamo którego torturuje CIA, meh dobrze że piątek.

#pracbaza #zalesie #radio
picasssss1 - Vox FM to radio dla debili.
Siedzę sobie w robocie i akurat puścili wia...

źródło: comment_1659676478UtSWBEilMDKj9AW6AYH3Oe.jpg

Pobierz
  • 122
@picasssss1:

Radio w 2022 to w ogóle KEKW
Powinni zaorać te wszystkie stacje radiowe bo to zwykła wylęgarnia bezbeków
Od tych nieśmiesznych żartów aż mnie skręca
RMF to już szczyt dna
15 razy puszczana jedna i ta sama piosenka a potem znowu inna puszczana 15 razy na dzień po tej poprzedniej i tak w kółko każda następna
Ochuieć idzie po prostu
Ten cały Vox to syf
Disco Polo w tym kraju
@smierdakow: mnie w rmffm odrzucaja ich krindzowe nieśmieszne żarty do każdej sytuacji.

Zwykle słuchałem raido Zet pomijając nosala, ale jakiś czas temu też mnie #!$%@? swoim "klikbajtowskim" newsem. Mówili dość poważnym tonem o babce co wpadła do wybiegu dla niedźwiedzi. I tak #!$%@? jaka to straszna i niebezpieczna sytuacja i na koniec zjeby jak gdyby nigdy nic mówią, że wybieg był pusty.
Nosal im w dupe za takie podejście do newsów.
@picasssss1: Pracowałem jako sanitariusz i dzieliłem pokój socjalny z salowymi. Non stop leciało to gówno. Te same piosenki disco polo w kółko i w kółko dzień w dzień. A akurat że w tej robocie było dużo siedzenia i czekania to mnie #!$%@? strzelał. Jak tylko próbowałem zmienić stacje na jakąś normalniejszą, jak wracałem z powrotem do pokoju to znowu słyszałem to gówno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@picasssss1 ja nie mówiłem, że to źli ludzie, ale właśnie o to chodzi: zainteresowania i gusta, a mnie jeszcze jak robiłem na taśmach #!$%@? podejście do życia i marudzenie: "Nie da się robić, zajebią człowieka."
To się zwolnij i zamknij mordę.
@kipowrot: właściwie z jednej strony to bardzo zabawne, bo fani tej muzyki pochodzą z mniejszych miejscowości w większości głosowali na PiS a teraz na nich psioczą. Można by nawet jakiś portret psychologiczny stworzyć na tej podstawie.
@picasssss1: Co prawda, to prawda.
Jedynym radiem obecnie, którego da się w dzień słuchać bez odruchu wymiotnego jest Dwójka. I nie, nie jestem jakimś turbofanem muzyki klasycznej - po prostu na dwójce jest zero reklam, zero powtarzania tych samych wiadomości co pół godziny, zero tępych heheszków, zero #!$%@? o czymkolwiek dla samego #!$%@?.

Wieczorami czy w nocy dobre audycje muzyczne potrafi mieć zniszczona przez pisiorów Trójka, poza tym czasami włączam jeszcze
Niestety, w robocie jest tylu fanów tego kretyńskiego radia że zmiana na inny kanał nie ma sensu, bo zaraz znowu zmieniają na to gówno.

Czasami czuję się przez to jak więzień w Guantanamo którego torturuje CIA, meh dobrze że piątek.


@picasssss1: Jak ja nienawidzę włączonego radia w robocie. Zawsze mnie to najbardziej #!$%@?ło jak musiałem do biura chodzić.