Wpis z mikrobloga

Vox FM to radio dla debili.
Siedzę sobie w robocie i akurat puścili wiadomości w radiu voxfm. Prezenter opowiada jak znaleziono porzuconą małpę na działkach, i w trakcie gdy o tym mówił puścili odgłosy małp. Powrót do audycji po wiadomościach i tam podobnie, dwóch debili udaje małpy na wizji :/.
Niestety, w robocie jest tylu fanów tego kretyńskiego radia że zmiana na inny kanał nie ma sensu, bo zaraz znowu zmieniają na to gówno.
Czasami czuję się przez to jak więzień w Guantanamo którego torturuje CIA, meh dobrze że piątek.

#pracbaza #zalesie #radio
picasssss1 - Vox FM to radio dla debili.
Siedzę sobie w robocie i akurat puścili wia...

źródło: comment_1659676478UtSWBEilMDKj9AW6AYH3Oe.jpg

Pobierz
  • 122
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vader-Poland: oj tak, jak kiedyś wrzucili disco plejliste z lat 80 to można było słuchać na okrągło.
To nie, #!$%@?, disko Polo umcyk umcyk.

Ale generalnie radia są tak gówniane obecnie, że tylko własna plejlista lokalnie albo ze spotifaj /tajdal. Nie ma innej opcji. No, jeszcze Yt vanced.
masz najważniejsze wiadomości o świecie


@smierdakow: taaaaa..... potem stoję sobie w słuchawkach podchodzi do mnie kobita i zaczyna coś gadać, ja zdejmuje słuchawki pytam co tam, a ona, że "TO TY NIE SŁUCHASZ?!?!?!?!" i podgłaśnia RMF gdzie mówią o jakiejś matce madzi czy czymś takim, że zabiła dziecko co zginęło, #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sluchanie jakiegokolwiek radia to podludzizm.
@LifeReboot dla przeciętnego obywatela to jest ważniejsze, że zginęło dziecko niż, że rosną napięcia na Pacyfiku lub że w Afryce zaczynają się rozruchy xd

Sluchanie jakiegokolwiek radia to podludzizm.


Kiedyś może bym przyznał rację, obecnie słuchając Tok FM ciężko mi znaleźć lepszą alternatywę, żeby wiedzieć i rozumieć coś się dzieje w Polsce i na świecie
@picasssss1: Przecież vox fm głównie puszcza klasyki, przeboje z lat 80 czy 90 czy nowszych.. mieszane z disco polo. Poziom prezenterów w każdym radiu jest #!$%@?.
Tak samo z klasykami leci Plus.
@picasssss1: pamietam jak kiedys to radio lecialo u mnie w robocie. Oprocz #!$%@? muzyki rakiem byli prowadzacy. Do dzisiaj mam mindfuck jak okazalo sie, ze jednym z prowadzacych poranny program byl koles, ktory brzmial 100% jak kobieta. Codziennie rano #!$%@? w stylu "o nie, znowu ta jebnieta babka sypie sucharami"
@Koronanona

@picasssss1: tak samo jak rmf, radio z i inne popłuczyny dla plebsu.


Oho, widzę że odwiedził nas arystokrata. Ty pewnie słuchasz radia tak elitarnego że jesteś jego jedynym słuchaczem. Wszakże reszta plebsu jest niegodna. ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jedynym radiem obecnie, którego da się w dzień słuchać bez odruchu wymiotnego jest Dwójka.

@Nienachalny_Janusz: polecam RMF Classic, przerzuciłem się na wiosnę - włączyłem w samochodzie, wcześniej słuchałem na zmianę RMF/ZET/Dwójka, czasem Spotify (denerwowało uruchamianie za każdym razem apki w tel i podłączanie jacka do tel). Po 2 tygodniach zauważyłem że jeżdżę płynniej, bardziej skupiony jestem na drodze, po gazie i hamulcu deptam mniej agresywnie, a nawet po kieszeni odczułem bo
Vox FM to radio dla debili. Siedzę sobie w robocie i akurat puścili wiadomości w radiu voxfm. Prezenter opowiada jak znaleziono porzuconą małpę na działkach, i w trakcie gdy o tym mówił puścili odgłosy małp. Powrót do audycji po wiadomościach i tam podobnie, dwóch debili udaje małpy na wizji :/

@picasssss1
Tyś chyba Radia Bielsko nie słuchał xD