Wpis z mikrobloga

Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko kołysze!

TLDR: PUA 2022
1. Laska zdradziła typa w ciągu 12 lat 4 razy
2. Chłop się dowiedział, że wypad z koleżanką to był tak naprawdę wypad z kochankiem
3. Gdy jej to zarzucił to laska odparła, że w sumie zdrada to nic takiego, ale dlaczego on robi z niej DZIFFKE? ZŁY BECIAK!!!
4. Chłop na koniec stwierdza, że te wszystkie zdrady to chyba jego wina, bo za słabo trzymał rame, rzucał za małego negów, za mało luster, push-pull legs, NLP, ONS, NLS i takie tam, dobrze wiecie.

A wy co, dalej będziecie bronić PUA? Przecież 90% tych gości to przegrywy w ciele normika dlatego mają baby (a przegrywy prawdziwe nie), im potrzebna jest TE RA PIA, oni nie mają pewności siebie. Idealny klient na drogie kursy PUA. Szkoda mi takich ludzi, to tak jakby wciskać starym babciom zestaw noży, kołder, garnków o wartości 1000zł za 10000zł

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
P.....c - Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko...

źródło: comment_1659473642IR4gzgiSWtYW451uXCfE7U.jpg

Pobierz
  • 148
Ja myślę, że oni to bardzo dobrze wiedzą. Większość misjonarzy to hipokryci. Blackpill uderza w ważne grupy docelowe różnych biznesów, a i społeczeństwo nie ma taniej rozrywki np. brzydki facet po kursach PUA lub po wyjściu od stylisty, który myśli, że teraz ma powodzenie u kobiet.


@gnomol: Jakie to są te ważne grupy biznesów? xD Blackpill walczy z globalistami, koncernami farmaceutycznymi? xD Czy może ze zwykłymi przedsiębiorcami typu barber, właściciel siłowni?
@eldzej_10: Nie używaj sztuczek erystycznych, bo dobrze wiesz w jakim kontekście jest to użyte. Trenerzy, różni doradcy wizerunkowi, itp. Ja tego nie wiem, to akurat moje przypuszczenie. Prawdopodobnie może to być nieuświadomione, bo nie rozumiem co wami kieruje i tak zażarcie walczycie z brzydkimi.
Bardzo przystojny facet, to nawet nic nie musi robić. Kobiety same go podrywają.


@gnomol: Dlatego oni w ogóle nie potrzebują żadnych kursów mistrzów PUA. Ale to nie dlatego że są bardzo atrakcyjni ale dlatego że jest ich mało. Ogon rozkładu Gaussa, tak nie więcej niż 5% mężczyzn na świecie. Rozpatrujemy więc dwie grupy, brzydcy, drugi ogon i też jakieś 5%, zatem średniej urody, oczywiście w pewnym przedziale będzie lwia część czyli
@Pozytywny_gosc: Nie wiem z jakiej strony to masz i czy ta cena jest warta tego kursu. Jak ktoś ma kasę i nie ma gdzie jej wydawać, to jest jakaś opcja

Dla innych mniej majętnych bądź oszczędnych jest opcja darmowych tanich kursów, książek, wiedzy w internecie np. Naprawdę nie trzeba wydawac dużej fortuny na to.

Tak jak mówiłem - ten rynek też rządzi się swoimi prawami i są ludzie którzy rzeczywiście pomogą
@Pozytywny_gosc: aha tak jak myślałem @Jah00 mówi żeby przy kobietach być pewnym siebie i mieć swoje zdanie, podejmować decyzje i dla ciebie to PUA xD? To wychodzi na to że bycie facetem to jest dla Ciebie PUA xD Bo jaka jest odwrotność tego co napisał @Jah00? Być nie zdecydowanym, przy każdej decyzji się wahać i być taką ciapą co nie wie czego chce i kobieta za niego decyduje. Nikt nie
Podobno w Polsce jest nadwyżka jakieś 300 tys. mężczyzn nad kobietami w wieku tym który nas interesuje czyli możliwość związania się z kobietą i spłodzenia potomstwa.


@daro1: już udowodniono, że ta luka jest mniejsza i to niecałe 90k.
@zbigniew23: To wciąż bardzo dużo. Zależy jeszcze gdzie się mieszka i gdzie się kogoś szuka to tam może być różnie. Ale np. na wsi to jest kompletnie przerąbane. Wymiata wszystkie młode dziewczyny do miast i mało która zostaje. A nie wiem czy to nie jest tak że realny wybór może być w większych miastach, bo tam może być dużo kobiet no ale i mężczyzn tak samo więcej.
sypianie z najpiękniejszymi kobietami za jedynie 3000zl, od zera do bohatera. Ty tak serio?


@Pozytywny_gosc: Jeśli Ty uważasz że kurs polega na tym że go kończysz i nagle zostajesz po miesiącu supersamcem alfa to tak nie jest. Kurs to pewien klucz, aby znaleźć w sobie samca alfa co przełoży się na późniejsze bardziej skuteczne relacje z kobietami.
Czemu tu przychodzisz nawracać?

Rozumiem, że macie jakiś w tym cel.


@gnomol: Są tu różni ludzie, niektórzy nie spotkali się jeszcze z pigułkami, niektórzy zauważyli że mają jakiś problem z kobietami, bo wciskano im całe życie niebieską pigułkę że wystarczy zabiegać o laskę i sama rozłoży nogi

Jak zapoznają się z redpillem to dzięki temu będą mieli szansę poprawić swoje życie w tej materii (oczywiście, nie wszyscy ale myślę że brzydkich
Jeśli Ty uważasz że kurs polega na tym że go kończysz i nagle zostajesz po miesiącu supersamcem alfa to tak nie jest. Kurs to pewien klucz, aby znaleźć w sobie samca alfa co przełoży się na późniejsze bardziej skuteczne relacje z kobieta


@eldzej_10: i uważasz, że to całkowicie uczciwie pisząc komuś, że będzie sypiał z najpiękniejszymi kobietami? Nawet jeśli by trenował 10 lat 24/7 to serio uważasz, że z gościa 160cm