Wpis z mikrobloga

Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko kołysze!

TLDR: PUA 2022
1. Laska zdradziła typa w ciągu 12 lat 4 razy
2. Chłop się dowiedział, że wypad z koleżanką to był tak naprawdę wypad z kochankiem
3. Gdy jej to zarzucił to laska odparła, że w sumie zdrada to nic takiego, ale dlaczego on robi z niej DZIFFKE? ZŁY BECIAK!!!
4. Chłop na koniec stwierdza, że te wszystkie zdrady to chyba jego wina, bo za słabo trzymał rame, rzucał za małego negów, za mało luster, push-pull legs, NLP, ONS, NLS i takie tam, dobrze wiecie.

A wy co, dalej będziecie bronić PUA? Przecież 90% tych gości to przegrywy w ciele normika dlatego mają baby (a przegrywy prawdziwe nie), im potrzebna jest TE RA PIA, oni nie mają pewności siebie. Idealny klient na drogie kursy PUA. Szkoda mi takich ludzi, to tak jakby wciskać starym babciom zestaw noży, kołder, garnków o wartości 1000zł za 10000zł

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
P.....c - Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko...

źródło: comment_1659473642IR4gzgiSWtYW451uXCfE7U.jpg

Pobierz
  • 148
Skoro jesteś taki brzydki to dlaczego kobiety się umawiały z Tobą na spotkanie??


@zbigniew23: bo oszukiwalem na zdjęciach, przerabiałem w apce, gdy wstawiałem oryginalne zdjęcia i podchodziłem do lasek na żywo stosując PUA dostawałem instant kosza
Wariant nr 1: przegryw tryharduje, według redpillowych/PUA zaleceń stawia kobiety na piedestał, czyni z niej centrum swojego świata. Każdego dnia ogląda filmiki jak wyrywać kobiety, potem idzie na miasto i trenuje. Chodzi po barberach, stylistach, psychologach. Godzinami katuje się na siłce i rzeźbi diete w kuchni. I tak przez kilka lat. ów sobie sam dopisujesz


@Pozytywny_gosc: ty masz jakaś obsesje od tym PUA, w kółko o niej piszesz, chociaż nikt o
nie, wy mówicie że każdy może miec babe bez problemu i dajecie im fałszywą nadzieje. Ludzie się starają, pracują, bo prostu baba to najlepsza motywacja. Wizja związku, seksu, stabilizacji daje nadzieje i motywacje do działania.


@Pozytywny_gosc: Tylko nie zauważyłeś że na wykopie jest masę przeciętnych facetów którzy gdyby trochę zadbali o swoje życie to byliby w stanie rywalizować na polu matrymonialnym. Bo chyba nie powiesz mi że gość 5/10 ze 175
@Pozytywny_gosc: to ze o siebie zadbał i dobrze się ubrał to nie miał czasu na hobby xD? Tak btw. ludzie radzą by właśnie mieć hobby i inwestować w siebie - więc znowu jakieś Twoje chore urojenia.


@zbigniew23: no właśnie nie, redpill polega na tym, żeby robić dokładnie to co lubią kobiety, żęby im się przypodobać. Wyglądać jak alpha, mruczeć jak alpha.

Lubisz gry komputerowe? Albo jakieś strzelanie ASG z kumplami
ty masz jakaś obsesje od tym PUA, w kółko o niej piszesz, chociaż nikt o niej wspomina. Gdzie ty widzisz by ktoś radził takie rzeczy na wykopie. Nikt też nie pisze by stawiać kobiety na piedestale - to są jakieś Twoje urojenia.


@zbigniew23: przeczytaj posty @eldzej_10, @Jah00, @MatiKosa @D4Ru73K co chwila zachwalają PUA, naganiają na kursy. Nie chce mi się szukać, ale dowolny post z tagu #blackpill sobie wejdź
Kto prędzej walnie samobója? Pacjent: nieświadomy wykopek przegryw 165 5/10 z ryja


Wariant nr 1: przegryw tryharduje, według redpillowych/PUA zaleceń stawia kobiety na piedestał, czyni z niej centrum swojego świata. Każdego dnia ogląda filmiki jak wyrywać kobiety, potem idzie na miasto i trenuje. Chodzi po barberach, stylistach, psychologach. Godzinami katuje się na siłce i rzeźbi diete w kuchni. I tak przez kilka lat.

Śmieszki-normiki z wykopu dają mu ciągle rady, że kobieta
IDŹ NA KURS TAŃCA - to ostatnie wysrywy twojego kumpla


@Pozytywny_gosc: Nie kłam. Sam zacząłeś temat w dyskusji i wyskoczyłeś z kursem tańca jako miejscem do prób podrywu.

Ja tylko powiedziałem że umiejętności w tańca przydają się w kontaktach z kobietami i kobiety samą umiejętność tańca u mężczyzny uważają za coś atrakcyjnego.

Nie wiem dlaczego znowu manipulujesz moimi wypowiedziami.
przeczytaj posty @eldzej_10, @Jah00, @MatiKosa @D4Ru73K co chwila zachwalają PUA, naganiają na kursy. Nie chce mi się szukać, ale dowolny post z tagu #blackpill sobie wejdź i zobaczysz wychwalanie pod niebiosy pua


@Pozytywny_gosc: Tak samo na kursy też nie naganiam. W tym biznesie istnieje wielu naciągaczy, ale istnieje też wielu ludzi którzy zgłębili dokładnie psychikę kobiet i mają wartościową wiedzę na ten temat.

Nikt nie mówi że masz wydawać
@Pozytywny_gosc: Ja myślę, że oni to bardzo dobrze wiedzą. Większość misjonarzy to hipokryci. Blackpill uderza w ważne grupy docelowe różnych biznesów, a i społeczeństwo nie ma taniej rozrywki np. brzydki facet po kursach PUA lub po wyjściu od stylisty, który myśli, że teraz ma powodzenie u kobiet.
@gnomol: może tak być. Najpierw gnoili przegrywów w gimnazjum spusczając im głowe w kiblu, teraz gnoją dając im takie rady.

Pewnie celowo dają rady typu "idź zagaduj obcych ludzi, poznasz znajomych" bo wiedzą, że ludzie wyśmieją takiego samotnego przegrywa desperata chodzącego samotnie pośród grupek dobrych znajomych i próbującego wbić się do jakiejś grupy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ty masz jakaś obsesje od tym PUA, w kółko o niej piszesz, chociaż nikt o niej wspomina. Gdzie ty widzisz by ktoś radził takie rzeczy na wykopie. Nikt też nie pisze by stawiać kobiety na piedestale - to są jakieś Twoje urojenia.


@zbigniew23: przeczytaj posty @eldzej_10, @Jah00, @MatiKosa @D4Ru73K co chwila zachwalają PUA, naganiają na kursy. Nie chce mi się szukać, ale dowolny post z tagu #blackpill sobie wejdź
@Pozytywny_gosc: @gnomol: Neil Strauss (wikipedia)

Rozstał się z nią w 2009 roku i wrócił do prowadzenia własnej firmy związanej z podrywem o nazwie Stylelife. Podjął decyzję o kontynuacji i powrocie do gry. Jego nowa książka Zasady Gry jest właściwie połączeniem dwóch książek - Stylelife Challenge i The Style Diaries: The Pickup Artist's Companion, kolekcji krótkich opowiadań pokazujących pułapki drzemiące w grze, które zauważył Style. The Stylelife Challenge jest poradnikiem, który